Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr Szabadka Ödön veszprémi...

Dr Szabadka Ödön veszprémi nőgyógyász. Megosztanátok tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés
Ismerem a doktor urat, és ha valakihez, hát hozzá szívesen járnék terhesgondozásra. Minden érdekel, de legfőképpen az, hogy mennyit kér egy vizsgálatért és a szülésért.
2013. ápr. 5. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is hozzá jártam igaz én sztk alapon. velem nagyon rendes volt és mindig elmondta hogy mit mér. Hamar észre vette mikor volt egy kis gondom és el is mondta hogy mire figyeljek. De szerencsére visszahúzódott és nem lett semmi probléma. Azt hogy mennyit kér azt sajnos nem tudom megmondani de szerintem ez egyéni függő. Lehet tőled elkér 5ezret mástól többet vagy kevesebbet. Ezt szerintem csak vele tudod megbeszélni. 39+6hkm
2013. ápr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Azt hogy érted, hogy SZTK alapon jártál hozzá?

Egyébként van saját honlapja, és ott 8.000 FT-os tarifa szerepel. Nem tudom, hogy ez vajon reális-e..

2013. ápr. 8. 10:40
 3/3 anonim válasza:
Sztk alapon az azt jelenti, hogy nem kellett fizetnie, mert támogatta a TB, szóval nem mint magánorvos ment hozzá, de 8000 az annyira nem tűnik soknak, van aki 10 000-et is kér, de letesztelem én is, és majd írom milyen volt :)
2013. máj. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!