Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Arany - Ezüstbe érdemes...

Arany - Ezüstbe érdemes befektetni?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben zuhannak az árak, ha valaki figyeli, sztetek mikor lenne érdemes befektetni?

2013. ápr. 17. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
azert zuhan mert tulertekelt, ha spekulalni akarsz akkor akar most is. Ha fizikai formaban vasarolnad befektetesnek akkor lehet 10 ev mulva fel ennyit fog erni real erteken.
2013. ápr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én most tervezek venni pár millió értékben... Úgyhogy szerintem igen. Ezzel a mostani durva korrekcióval pucolja ki a piac a végső nagy ugrás előtt magát. A bika lerázza magáról a gyenge kezű cowboyokat, így teremt lehetőséget arra, hogy sok vevő legyen, ami táplálja majd a lufit...
2013. ápr. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát én nem így látom. Tegnap volt egy nagyobb emelkedés, de ma már az ezüst megint esett az arany meg nem igazán tudja merre induljon, de inkább lefelé fog. Elég sokaknak remeg még a keze az eladás gombokon egy ilyen zuhanás után.
2013. ápr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Hát én nem így látom."


Szerintem egyformán látjuk. Iszonyatos esés volt, nagyon sokan elvesztik a pozíciójukat most! És ennek örülhet mindenki, aki hisz a fundamentumokban, és van befektetni való pénze. 3 évet visszamehettünk most hirtelen az időben! Ritkán van ilyen lehetőség! ;)


Most komolyan, tegyük félre a manipulációt, gondolkozzunk higgadtan és hosszú távra. Szerinted mit érdemesebb birtokolni? Amiből kevés van (vagy legalábbis korlátozott mennyiség), vagy amiből annyit "nyomtatnak", amennyit akarnak...


A mostani esés valószínűleg a generációnk számára az egyetlen igazi _ONCE_IN_A_LIFETIME_OPPORTUNITY_...


Vagy nem. Okosan kell, mindenesetre...

2013. ápr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Most komolyan, tegyük félre a manipulációt, gondolkozzunk higgadtan és hosszú távra. Szerinted mit érdemesebb birtokolni? Amiből kevés van (vagy legalábbis korlátozott mennyiség), vagy amiből annyit "nyomtatnak", amennyit akarnak..."


Ehhez adj egyre növekvő keresletet, és megkapod a lítiumot!:)

2013. ápr. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#1 "ha fizikai formájában vásárolod.." miért milyen formában és hol lehet befektetni arany/ezüstbe?
2013. ápr. 18. 18:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Az árutőzsdén, akár gép előtt kattingatva.
2013. ápr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A fizikai arannyal/ezüsttel csak az a baj, hogy hosszabb távon fekteted be. És nem feltétlenül tudod annyiért eladni, mint amennyiért vetted. Rosszabb esetben nem találsz vevőt (de ez nagyon elenyésző %, mert vevőt találsz rá, csak nem annyiért amennyit te gondoltál). Online alapon lehet az árfolyammal kereskedni, de inkább keress egy olyan céget ami erre van specializálódva (túlnyomórészt). Azt tudom ajánlani, hogy érdeklődj körbe minél több cégnél illetve beszélgess minél több emberrel erről, hátha tudnak adni olyan céget, vagy személyt aki erre van specializálódva. Hallgasd meg az ajánlataikat, de nagyon figyelj arra, hogy mik a költségei, mert vagy a nyereség bizonyos %-át kérik, vagy megelégednek a spreaddel (azaz egy pozíció megnyitásának költségével). De a fontos még az is, hogy milyen a komonikációjuk feléd, mert vannak olyanok cégek, kik, csak akkor értesítenek, ha nyereséget értek el és egyszer csak azt veszed észre, hogy felhívnak az ügyben, hogy utalj be pénzt a számládra.

Ha komolyan gondolod akkor ezeket mindenképpen ajánlom neked, hogy fixáld le a fejedben és érdeklőd meg. Sok sikert hozzá.

2013. ápr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. ápr. 20. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!