Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Heeeeeelp. Munkanélküli hivatal?

Heeeeeelp. Munkanélküli hivatal?

Figyelt kérdés

Szóval CO hegesztő végzetségem van és több mint egy hónapja nem találtam munkát ( pályakezdő vagyok )


Van értelme elmennem a munkanélküli hivatalba ? Van rá valami esély hogy így lessz valamilyen munkám ?


NEM BAJ HA KEVÉS LESZ A FIZU,CSAK AZ A LÉNYEG HOGY NE JÖJJEK KI A GYAKORLATBÓL.


2013. ápr. 17. 19:15
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nincs nagyon ötletem hogy kiket hívjak fel hogy "alacsony fizetésért " gyakorolhassak náluk....
2013. ápr. 17. 19:46
 12/20 anonim ***** válasza:

Gondold át, milyen fajta cégek foglalkoznak olyan dologgal ahol hegesztőre van szükség. Mit tom én (lehet hülyeség) Pl. kaputechnika. Beírod a keresőbe: kaputechnika budapest...

[link]

2013. ápr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
68%

mond nekik, hogy gyakornoki munkát szeretnél.

vegyenek fel 4 órás munkára.

2013. ápr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
45%

huhu itt aztán bajok vannak:


de, igen. pályakezdőként is átvállalja az önkormányzat a TB_t de a munkaügyitől kell igazolás


valamint azért is jó a munkaügyibe jelentkezni mert ha mész interjura akkor fizetik az utazást (jegy ellenében) ha megyén kivül utazol akkor előre kell jelenzni telefonon


valamint mehetsz ingyenes képzésre is


hogy ha van valami munka ami téged is érint akkor pedig telefonálnak

2013. ápr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
45%

nah mégegyszer mert a mondat fele lemaradt:


szóval ha megyén kivül utazol akkor előre kell jelezni. ha bevagy regelve akkor kérhetsz lapot, ami alapján el tudod küldeni az adataid akár emailben is. de telefonon is jelezheted és kitöltik és ha legközelebb mész akkor aláírod. persze itt is jegyellenében


valamint ha regisztrált pályakezdő vagy akkor a munkáltatók kaphatnak utánad adózási kedvezményt, de ezt szintén csak akkor ha kérnek igazolást a munkaügyitől (tehát mindenképpen érdemes bemenni)

2013. ápr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Hogy ti milyen okosak vagytok......

Méltányosságból átvállalhatják.

2013. ápr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
46%

jah és még valami:


addig számítasz majd pályakezdőnek amig nincs meg egy év munkaviszonyod.


munkanélküli járudékot peddig akkor kapsz ha 3 éven belül lesz 360 ledolgozott napod

2013. ápr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
22%

Hogy ti milyen okosak vagytok......

Méltányosságból átvállalhatják.


igen, de ha nincs regisztrálva akkor még a "-hat" sincs ott...

2013. ápr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha nincs munkahelyed, az a minimum hogy elmész és jelentkezel!
2013. ápr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

# 9/19 ""Kérdező, keress fel cégeket akiknél látod, hogy vannak ilyen jellegű munkák. Telefonon, e-mailben. Ha annyira gáz a helyzet, akkor ajánld fel, hogy ha biztosítanak Neked gyakorlati helyet, akkor minimális pénzért is elvállalod! ""


ezen szakadtam!:D

1, álmodik a nyomor

2, tisztelettel kérdezném a válaszolótól, hol élsz öcsém???

2013. ápr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!