Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » OTP Gépkocsinyeremény betétkön...

OTP Gépkocsinyeremény betétkönyvet vissza tudom így váltani?

Figyelt kérdés
Szülinapomra kaptam még anno anyám nevével.. vissza tudnám úgy váltani, hogy ne kötnének belém, hogy nem anyám váltja vissza?

2013. ápr. 20. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Bárki bármikor kiválthatja.
2013. ápr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak az válthatja vissza akinek a nevére ki lett állítva!
2013. ápr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne kacagtass! Nekünk van egy a nagypapa hagyatékaként, aki viszont 1987-ben meghalt. Akkor ő fogja kiváltani?!
2013. ápr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kacaghatsz ha akarsz de tényleg csak a tulajdonos válthatja vissza!Az elhunyt személy betétkönyve pedig a hagyaték részeként az örököst illeti meg.
2013. ápr. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]

Itt nagyjából le van írva,másik oldalt nem találtam.

2013. ápr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
így van. Csak az válthatja vissza, akinek a nevére szól, mivel névre szóló. Jól néznénk ki, ha én vennék 20 db 50.000-est és bárki visszaválthatná... Ha elhunyt, akkor hagyatéki eljárás után az örökös. De amúgy lehet adni meghatalmazást is a betétek kezelésre, ezt érdemes az OTP-től megkérdezni.
2013. ápr. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyébként most már lehet ajándékozásnak is venni betétkönyvet, az ajándékozott adataival, így már az is visszatudja váltani aki kapta.
2013. ápr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudtam vissza váltani... :S csak az válthatja akinek a neve szerepel rajta.. -_-
2013. ápr. 28. 21:50
 9/9 anonim válasza:
Szoval:most hivott az otp, hogy adminisztracios hibabol adodoan visszavaltottak egy gk nyeremeny bt konyvet... Leesett az allam, hogy ezt hogy. Behivtak, hogy kompenzaljanak, viszont akkor is fura, hogy mikent tudtak visszavaltani. Szoval a valaszom:barki barhogy kiveheti ha jo helyen adminisztrator :)
2019. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!