Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Zepternél vissza lehet mondani...

Zepternél vissza lehet mondani a szerződést?

Figyelt kérdés
Elállhatok a szerződéstől ha 3 napja írtam alá és még semmit nem vettem át. Elméletileg 8 napon belül lehet. Valakinek valami tapasztalata?
2013. ápr. 22. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen elállhatsz. Ők majd azt fogják mondani, hogy nem, de te mondd el telefonon is és térítvényesen is küldd is el, mert különben letagadják. Készülj fel, hogy meg fognak próbálni beijeszteni, az a legjobb, ha megmondod, hogy az xy törvény z paragrafusa szerint 8 napod van felmondani és az még nem telt le, ezzel nem tudnak semmit kezdeni. Lerázni se hagyd magad, ha azt mondanák, hogy hívd vissza később vagy ilyesmi. Ha hitelre vetted, a bankkal is vedd fel a kapcsolatot.
2013. ápr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Bementünk és próbált rábeszélni de azt mondta nem ad róla papírt de kihúz a rendszerből! Nem tudom mennyire hihetek nekik! Semennyire. Holnap feladom postán is nekik. Szerintetek mit tegyek még? Banknak is szóljak?
2013. ápr. 22. 16:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak kihúzni, mindenképp kérj valami papírt arról, hogy törölték a megrendelésedet. Vagy ha ajánlottan adod fel és tudod igazolni, hogy elküldted a levelet, az is jó. Gondolj bele, a te szavad: visszamondtad az övéké: nem mondtad vissza. Ha nem törlik, neked kell majd bizonyítanod, hogy te visszamondtad. Ez pedig nem bemondás alapján megy. Gondolom még azt sem mondták el, kivel beszéltél. Én küldenék nekik levelet és e-mailt is biztos ami biztos, így mindent megtettél. Egyébként nagyon gáz szerintem hogy egy vevőért ennyire küzdenek, ennél már nem lehet lejjebb menni.
2013. ápr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Személyesen voltam bent aki el akarta nekünk adni. De félek, hogy nem fog kihúzni és egyszer csak szállítják. Beszéltem a bankkal nem történt semmi hitel nyitás. De a Budapest Bankhoz meg nem tud felvinni,mert nem írtuk alá azt a papírt. De attól tartok még, hogy ha a bank nem is ad nekik pénzt, tőlem fogják egy összegbe követelni. Holnap elküldöm ajánlottam neki, hogy feladtam. A fogyasztóvédelmi ügyintéző azt tanácsolta holnap mindenképp menjek be. Nem tudom mit tegyek még, hogy 100% legyen, hogy lemondták.
2013. ápr. 22. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!