Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? -többi lent

Figyelt kérdés

Az a helyzet h ezen a nyáron elég szűkösen jövünk ki a pénzbõl. ezt anyáék már előrevetítették nekünk.

ti mit csinálnátok ha szeretnétek elmenni edzőtáborba ahol jó a hangulat, csomó korodbelivel vagy körülvéve, na én nagyon szeretnék elmenni de anyáék szerint abból az 50ezerből ami a tesóm meg az én táborom lenne inkább egy medencét vennénk amit egésznyáron használhatnánk. ebben is van logika de jelen állás szerint én a táborra szavaznék.

szerintetek mondjam meg anyáéknak h nem akarom az egész nyaramat itthon tölteni v nekik van igazuk a medencével kapcsolatban?

15/L help!!!



2013. ápr. 22. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát sztem a medence csak pénzkidobás, ellehet menni strandra vagy uszodába ha akartok.
2013. ápr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
menj el nyáron a barátnőidhez meg medencézel otthon vagy csetelsz valakivel ez nem a legjobb megoldás de én 15/f mi is elég szegények vagyunk bár a mai világban ki nem az?ÉS én elfogadom ezt talán majd máskor. :( sajnos ez van.De velem beszélgethetsz az osztálytársaim nem túl normálisak és nem tudok kivel beszélni csak a szüleim vannak itt.Halálra unom az életem egy 15 éves társasága ha csak neten is de akkor is jól jönne. (Választ privibe plz)
2013. ápr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha szűkös a pénz, akkor se tábor, se medence viszont diákmunka igen...ott is van hangulat, meg haverok és strandra is lesz pénzed
2013. ápr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A szüleid sem túl okosak, hogyha szűken jöttek ki a pénzből, akkor inkább semmire nem kellene költeni.


Nincs pénzem kajára, akkor most aranyat vagy ezüstöt vegyek?


De ha mindenképp el kell költeni az 50-est rátok, akkor inkább arra költsék, amire ti akarjátok (táborra).

2013. ápr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézd, ha szűkös a pénz, akkor valamelyest megértem, hogy nem tellik a táborra. Viszont én a medencevásárlást sem tartom jó ötletnek ebben a helyzetben. Mert ha legalább fontosabb dolgoggal hozakodnának elő, hogy a mosógépet kellene lecserélni pl. akkor még megérteném, de egy medence egyáltalán nem létszükséglet. Ha kevés a pénz, én nem szórnám el egy medencére az biztos. Akkor inkább félretenném vészhelyzetre, vagy hogy esetleg jövő nyárra jusson nyaralásra is.

Neked viszont nem muszáj otthon töltened a nyarat, találkozhatsz a barátaiddal, strandolhattok, stb. vagy megpróbálhatsz diákmunkát keresni. Hasznosabban is töltöd a nyarat, meglesz a társaság, és lesz pénzed a szórakozásra is.

2013. ápr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nem akarok szenya lenni, de ha 50ezerből akarnak medencét venni a szüleid és nem a táborra költenék, nem tudom mennyire álltok rosszul... de eddigieknek igazuk van, biztos a barátnőiddel is ugyan olyan jól el lehet lenni nyáron, sőt strandra is elmehettek
2013. ápr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!