Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ellopott iratok pótlása után...

Agnetha kérdése:

Ellopott iratok pótlása után hol célszerű bejelenteni az adatváltozásokat, például OTP, Polgármesteri Hivatal és még hol?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen iratokat. Alapvetően én bejelenteném a rendőrségen, hogy ha netán olyan helyszínen találják meg, nehogy gyanúsított legyek. Aztán minden olyan helyen, ahol nekem valami kárt tudnak okozni vele: pl. bankba feltétlenül a szig.számot, ha postán van szig.hez kötött meghatalmazás akkor ott is. Autó iratait szintén a rendőrségen.
2013. ápr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Személyim, lakcímkártya,jogsi, TAJ kártya, adó kártya bankkártya-ezek mind felszívódtak. Természetesen feljelentést tettem AZONNAL a rendőrségen és AZONNAL letiltattam a bankkártyámat.Új lakcímkártyámat már el is készítették, jogsim,személyim folyamatban. Mégis,majd a bankban az új személyiszámot megadni aztán még hol és mit?
2013. ápr. 24. 08:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Taj kártyát újat kell csináltatni a megyei OEP -nél, a régit letiltatni, adókártyát a NAV-nál szintén, a dokidnál jelentsd be az új taj kártya számot, mert amikor a régit letiltják, akkor neki is pirosat fog mutatni a gépe. Munkahelyeden az új számokat bejelenteni, hogy az adóelőlegedet és a tb járulékodat a te számodra utalják, nehogy elvesszenek a süllyesztőben.
2013. ápr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, egy csomó hasznos dolgot írtál!
2013. ápr. 25. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!