Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sok ember van itt, aki egészsé...

Sok ember van itt, aki egészségügyi gondokkal küszködik, vagy pénzszűkében van?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 24. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
csak azok vannak itt.
2013. ápr. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak asztmatikus allergiám van, de elvagyok vele, nem panaszkodom. Anyagilag is jól elvagyok, ezen a téren sincs gond.. Sokan vannak akiknek nincs sem egészségügyi sem anyagi gondjai..
2013. ápr. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem tudsz egy táplálékkiegészítős mlm-es megoldást mindkét problémára?
2013. ápr. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ma 00:31 vagyok.


Amióta az étrendemet megváltoztattam jelentősen csökkent az allergiám. Pl: Rengeteg broccolit eszem. Sok zöldség, gyümölcs. Naponta 1 pohár kombucha teát iszom. Ha fulladnék akkor a Ventolin segít..2 éve fogyasztom ezeket, és végre nem kell augusztusban bezárkóznom allergia szezon idején, és végre nincs olyan hogy 3-4 hónapig amíg az allergiaszezon tart ne érezzek szagokat, ízeket..

2013. ápr. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ganodermát mindenkinek!
2013. ápr. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3.-nál a pont!!!! :D
2013. ápr. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gyerekkoromban kinőttem az allergiámból. Egészségesen eszem és mozgok, remélem megérem a 100 évet is simán majd.


Azért tanultam (részben) az egyetemen és képeztem magam, hogy most önellátó felnőtt koromban bármilyen egészséges minőségi ételt megengedhessek magamnak bőven a fizetésemből.

2013. ápr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!