Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki valamilyen egészségügyi probléma miatt, nem eszik húst? (vagy vega lett)

Figyelt kérdés

2013. márc. 28. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljes egészében nem eszem húst, de nagyon keveset ehetek, mert egészségügyi problémám van. Magas lett a húgysav szintem. Vannak napok, hogy teljesen kihagyom a húst az étkezésből.
2013. márc. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
63%
Én vega vagyok, de nem egészségügyi probléma miatt.
2013. márc. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
èn azért lettem vega mert egyszer lementünk vidékre kirándulni. ott tanuja lettem egy disznó vágásnak...és én ott megfogattam ,hogy soha nem eszek húst. láttam ahogy küzdött és megenült és visított..majdnem elsírtam magamat :D
2013. máj. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
utolsó, és ez vicces? ":D"
2013. jún. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Miért kellenne egészségügyi probléma hozzá? Viccelsz? Három éve vega vagyok, majdnem vegán és soha jobban. Majd ha elhagyod a húst, rájössz mennyi nyavaláytól szabadulsz meg.
2013. jún. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!