Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kaphatok kártérítést a Vodafon...

Kaphatok kártérítést a Vodafontól?

Figyelt kérdés

Tavaly áprilisban elvitték a Vodafonos internet stickem.

Nem tudtam megbeszélni, amikor bementem érdeklödni, hogy átmenetileg szüneteltessük a szolgáltatást,így előbb-utobb behajtó céghez került az ügyem, amelyet rendesen fizetek(szerencsére nem nagy összeg).

Az érdekelne, kaphatok e kártérítést, ha bemutatom a rendőrségi jegyző könyvet?



2013. ápr. 26. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
miért a voda kártalanítson téged? ő nem tehet róla, hogy nem tudtál vigyázni a tulajdonodra.
2013. ápr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem én akartam, hogy akikben megbíztam, törjenek be és raboljanak ki valami kicsinyes bosszú miatt....úgy hogy erről ennyit.Egyébként szoktam vigyázzni a dolgaimra, soha nem hagyok el semmit.
2013. ápr. 26. 19:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Kártérítést nem hiszem. Amit mondasz, azt jelenti, hogy 1 évig nem tettél semmit az ügy tisztázása érdekében. Ha azonnal bemutattad volna a jegyzőkönyvet, akkor csak a hűségidő nőtt volna, de ha már átadták behajtónak, akkor már szerződést bontottak (nem jószántukból).
2013. ápr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem,igazából fogalakoztam az üggyel, csak lesem sz*tak..Meg nem mondták se a rendőrségen sem a Vodafonnál, hogy bekell mutatnom akkor a jegyző könyvet.De azért köszi a választ:)
2013. ápr. 26. 19:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem jegyzőkönyvet kell mutogatni, hanem LETILTATNI a sticket.

Innen kezdve használhatatlan, nem keletkezik adósság.

Én nem is értem milyen alapon akarsz kártérítést?

Neked van-e bármiféle a szolgáltató által aláírt, lepecsételt papírod, hogy melyik napon tettél bejelentést és azt el is fogadták?

Ha nem, a készülék használható volt, a szolgáltató meg szolgáltatott.....

Ha ez

2013. ápr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de teljesen igazuk van az előttem szólóknak. Nem is értem milyen jogon szeretnél te kártérítést. Nem ők tehetnek róla, hogy megloptak téged. Nem is te, ezzel nem azt akarom mondani, de akkor egyből be kellett volna jelentened a dolgot, és tiltatnod. És ne mond már, hogy ennyire nem foglalkoztak ezzel a dologgal, mert ez nem hiszem. Nem is értem mit nem lehetett ezen megbeszélni velük. Úgyhogy igenis rajtad múlt, hogy odáig fajult a dolog, hogy szerződést bontottak, és behajtóhoz került. Mostmár igazából eső után köpönyeg...
2013. ápr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Neharagudj, de semmilyen kártérítés nem jár. Egy év után jöttél rá arra, hogy be kellett volna mutatni a jegyzőkönyvet? Már bocs, de nem megbeszélni, meg szüneteltetni kellett volna a szolgáltatást, hanem egyszerűen bemész az üzletbe, bejelented kerek perec, hogy ellopták a sticked, bemutatod róla a jegyzőkönyvet, és kéred, hogy tiltsák le. Valószínüleg lehetőséged lett volna másik sticket kérni (nyilván egy kis plusz pénzért) és folyhatott volna tovább a szolgáltatás, amit továbbra is te vettél volna igénybe, mert a lopottat már nem tudták volna úgy sem használni a tolvajok. Azt meg hagyjuk, hogy ők le sem szartak, mert ha érthetően odamész, és elmondod mi a probléma, megcsinálták volna. Igazából ez azért alakult így, mert te tojtál bele. Nem sikerült megbeszélni, majd lesz valami. Most egy év távlatából már nem hiszem, hogy foglalkoznának vele.
2013. ápr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!