Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lett már valaki közületek...

Lett már valaki közületek azért gazdag mert felhasználta Brian Tracy tanácsait?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 27. 10:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
En a Hogyan gazdagodjunk meg gyorsan, munka nelkul c. konyvet olvastam, most ket villam van, Cadillac meg Mercedes-el jarok, az ev nagyreszeben exotikus orszagokban kirandulok.
2013. ápr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Mivel még csak 19 vagyok és egyetemista, nem lettem gazdag tőle. 2 éve olvastam a könyvét, azóta folyamatos terveim vannak jövőre, hónapos, éves, többéves időtávokban is.


Nem csak Brian Tracy-t ajánlom, Napoleon Hill-t, Dale Carnegie-ot is.


Viszont tény, hogy tudom mit akarok csinálni felnőtt koromban és most efelé haladok ezerrel (egyetem, okj, nyelvvizsga, tanfolyamok, munka, ezekből egyszerre 2-3 folyamatosan) nem kicsit az ő hatására.


Bár tudom azt mondtam nem lettem gazdag, ez így is van, de már az utóbbi 2 évben sikerült 1 millió forintot megtakarítanom (munkákkal, költés helyett félretevéssel), szóval alapvetően a pénzzel is jobban bánok.

2013. ápr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is jó könyvek, de csak attól meggazdagodni hogy elolvasod őket, nem lehet.
2013. ápr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy vannak jó tapasztalataitok :)

Van egy barátom aki a célok leírása után egy évvel vet egy lakást. Egyszerűen összejött, pedig csak egyetemista volt és nem is dolgozott. Veletek is történtek megdöbbentő dolgok a célok leírása után? Vagy a vizualizációs technika hatására?

2013. ápr. 27. 12:16
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Én afelé haladok,nagyon munkamániás lettem :D

Ismierősöd,hogy csinálta?Vizuálizációt hogyan csinálja?Céljaid hogyan tűzi ki?Miket írt le?

2013. ápr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%

"Egyszerűen összejött, pedig csak egyetemista volt és nem is dolgozott."


Ha nem dolgozott miből lett pénze a lakásra? Fényből előteremtette vagy nyomtatott magának pár milliót a sufniban. Mert ha anyuciéktól kapta akkor nem lennék annyira büszke rá.

2013. ápr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
10%
Istenem, ezekkel a konyvekkel egyedul a szerzok "vonzottak be" penzt a sok csoro reven, akik keresik a lehetoseget, hogy hogyan lehetne meggazdagodni...
2013. ápr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
És amúgy olvastál már ilyeneket, vagy kipróbáltad amik bennük vannak? Vagy a kevés ember közé tartozol, akinek a bennük foglaltak velük született természetes adottságuk ezért nem kell ezek által összeszedned az életed hogy sikeres legyél? De komolyan kérdezem, örülnék ha válaszolnál.
2013. ápr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Ezek a könyvek sem fognak helyetted pénzt csinálni, de megtanítanak egy csomó hozzáállásbeli különbséget és technikát, melyet rengeteget segíthetnek. Sokak szerint közhelyesek és maguktól értetődő dolgokat írnak le, ennek ellenére a többség mégsem él ezekkel a módszerekkel. Ha a szerző csak annyit tesz, hogy időről-időre figyelmeztet rájuk, hogy használd őket, akkor már megérte megvenni és elolvasni a könyvet.
2013. ápr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Örülök a kérdésednek kedves 7-es :)


Igazából sikeres embernek számítok, már az egyetem alatt elkezdtem dolgozni. Van barátnőm és rengeteg mindent elértem egy csomó olyan dolgot láttam és tapasztaltam amit a velem egy helyen és időben születők el sem tudnak képzelni(egy kicsi elmaradott faluból származom). Számomra az az érdekes, hogy amit a könyvekben írnak annak javarészt én gyerekkoromban ösztönösen ismertem és gyakoroltam, utólag kiderült, hogy szinte mindig működött is...

De az évek alatt mintha elfeledtem volna ezeket a dolgokat vagy leszoktam volna róluk. Ezért kérdeztem, hogy másoknak milyen tapasztalatai vannak ezekkel kapcsolatban. Kielégítő a válaszom?

2013. ápr. 28. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!