Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Gazdag akarok lenni! Mit tegyek?

Gazdag akarok lenni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
gazdag akarok lenne, de úgy, hogy nem dolgozok meg érte, és nem is akarok dolgozni. csak én vagyok ezzel így? ez beteges?

2012. nov. 11. 01:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
mindenki az akar lenni de vki tesz is érte vmit... esetleg lottóz hátha nyersz :D
2012. nov. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Pedig valahogy muszáj lenne megdolgoznod érte.Nem beteges egyébként,sokan vannak még így.
2012. nov. 11. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Akkor tőzsdézz, de lehet a híd alatt kötsz ki.
2012. nov. 11. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak nem az életrevaló személyiséged miatt hagyott el márciusban a barátnőd?
2012. nov. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Ha csaj vagy: vegyél el egy gazdag pasit.

Ha fiú: akkor nősülj be egy gazdag családba.

2012. nov. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem hogy nem ezen az oldalon fogják elárulni a titkát Bár pár jó ötletet már mondta is :D
2012. nov. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ha csak te lennél vele így, nem lenne ekkora szarba az ország.
2012. nov. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A meggazdagodás alapszabálya:


Mindig költs kevesebbet, mint amennyit megkeresel, a különbséget pedig fektesd hasznot hozó eszközökbe (részvény, kötvény, bankbetét, ingatlan, stb).


Tehát ha nem is dolgozol, valamilyen bevételt generáló tevékenységet végezni kell. Én a munka mellett döntöttem, de van, aki jó pókeres, vagy élvezi a színészetet, és ebből él.


A befektetéssel tőkejövedelemre teszel szert, amit visszaforgatva + beleforgatva a munkával megkeresett pénz egyre gyarapodik.

2012. nov. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Gyárts pénzt..
2015. jan. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Út a gazdagsághoz: lopj, csalj, hazudozz össze-vissza, vezess meg mindenkit, ezeken kívül ne csinálj semmit. Hidd el, a legtöbb gazdagnak így van pénze... Okoskodnak és átb.asznak mindnekit. SZerinted, komolyan megdolgoznak érte? A nagy......
2016. jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!