Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egyetem mellett érdemes a 22...

Egyetem mellett érdemes a 22 éves korig ingyenes OKJ-t is kihasználni, ha valami értelmeset tanulnék ott is és persze nem ugyanazt, mint az egyetemen? Ilyesmin gondolkodott már valaki?

Figyelt kérdés

Egy 4 hónapos logisztikai ügyintézői OKJ 210 ezer lenne, de így 0 ft. Pénzügyi területen akarok elhelyezkedni de még pontosan nem tudom hol, szóval gondoltam minél több tudást kellene gyűjteni.

Az órák szombatonként vannak, szóval bejárni sem lenne nagy kunszt az egyetem mellett. (Plusz négyhavonta indulnak és a köv. nagy része nyárra esik).


2013. ápr. 27. 17:20
 1/2 anonim válasza:
szia! az a baj ezekkel a képzésekkel, hogy a diákok nagy része csak azért jelentkezik, mert nem vették fel egyetemre/mert diák meg családi pótlék/mert otthon piszkálják. ebből kifolyólag sajnos nem minden suliban a legmagasabb színvonalú az oktatás... tehát ha emellett döntesz, jól válaszd meg a sulit! szerintem sosem árt, ha több lábon áll az ember... sok sikert! :)
2013. ápr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érdemes, ha bírod időben akkor veszteni nem vesztesz vele semmit.
2013. ápr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!