Telek a holdon?

Figyelt kérdés

Szeretnek venni egyet. A moonshopon ahol árusítják a telkeket, kb 37 dollár egy. De ez megbízható? Mármint nyugodtan megadhatom a bankkártyám számat? Csak annyit vesznek le?

Vett mar valaki?



2013. ápr. 27. 23:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
15 éve akartam venni, akkor 20 dollár volt. amúgy kamu az egész. jogilag nem lesz a tiéd. kapsz egy papírt egy arra jogosulatlan személytől. én örülök, hogy nem fizettem akkor, de nem tudom, hogy a bankkártya adataidat mennyire kezelik bizalmasan. lényeg, h olvastam róla, h átverés.
2013. ápr. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 acelsziv ***** válasza:
100%
És ki és milyen jogon árulja? Ennyi erővel én is felparcellázhatnám és eladhatnám az egészet nem?
2013. ápr. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak poénbol szeretnek venni :)
2013. ápr. 28. 00:18
 4/13 anonim válasza:
100%
Kamu a dolog,ne költs ilyenre.
2013. ápr. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ajándék lenne. És mindig ilyesmi hülyeséget adunk egymásnak. Szóval megadhatom a kartyaszamot?
2013. ápr. 28. 07:02
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nyomtass ki egyet otthon.

Én tuti nem adnám meg egy nyilvánvaló csaló bandának a kártyaszámom. Ha a "hold telkekkel" csalnak akkor ki tudja még mivel.

2013. ápr. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Jaa!

Én a Vénuszon parcelláztam ki egy jókora területet. Anyósok ropogósra sütésére kiváló.

Egy-egy parcella ára árveréssel, ki fizet többet alapon megy. :))))

2013. ápr. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Úgy látom nem érted, kedves kérdező: azzal, hogy veszel egy telket a Holdon, nem veszel semmit - mondhatni kijelented, hogy te azt is megveszed ami nincs. Nemzetközi egyezmények szigorúan tiltják, hogy valaki magánszemélyként a Holdon, vagy más égitesten telekkel rendelkezzen, az emberiség közös tulajdona.
2013. ápr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem érti ő, csak a kategóriát választotta meg rosszul: ez a kérdés a "Humor" kategóriába tartozik!!!!
2013. ápr. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Lehet. Tudom, ez egy poén. De én szeretnék venni, egy havernak ajándékba! Mindegy mit kapok erte kézhez. De a kérdés nem is ez volt.
2013. ápr. 28. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!