Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem tudom beregisztrálni a...

Nem tudom beregisztrálni a bankkártyám paypal-re?

Figyelt kérdés

Üdv amikor a kártyámat szeretném paypal-re beregisztrálni ezt írja ki!

This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.


A kártya Mastercard és a hátulján van CVC kód is, a kártyám teljesen friss még soha nem használtam talán ez a probléma? Előre köszönöm



2013. ápr. 28. 01:27
 1/3 A kérdező kommentje:
illetve ahol beszeretném regisztrálni az alatt van egy olyan, hogy Billing address, az mit jelent? számlázási cím? de mégis miez?
2013. ápr. 28. 01:33
 2/3 anonim ***** válasza:

1., Igen, az a gond, hogy a bankod elutasítja a kártya használatát (nyilván nincs aktiválva).


2., Azért kell cím mert sok eladó csak a PP címre hajlandó küldeni a terméket.

2013. ápr. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van a számládon pénz? Ismerősömnek ugyanezt írta ki amikor -os volt az egyenlege.
2013. ápr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!