Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok, ha lenne...

Ti mit csinálnátok, ha lenne 1 millió FT "fölösleges" pénzetek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Örülnék! :-)))
2013. ápr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyelvvizsgát a többit pedig a bankba tenném addig amíg nincs rá szükségem.
2013. ápr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érted miután már van annyi pénzem, amiből hogyha elküldenek a munkahelyről vagy összetörik a kocsi, elázik minden bútor, balesetet szenvedek és 3 hónapig nem dolgozok miatta, akkor ezekben az esetekre van olyan tartalékom, amihez soha nem nyúlok máskülönben és könnyen elérhető bankbetétben vagy hasonló likvid helyen tartom és az egész pénz fedezi kb. 6-12 havi megélhetésem?


Nekem ez kb. pont 1 milla szintén, ami ilyen tartalékban van.


Ha ezen túl van másik egymillióm, azt a nekem tetsző befektetésekbe teszem. Én a befektetési alapokban és a személyes részvényvásárlásban hiszek, ilyenekben is növelem a pénzem jelentős részét. Ha neked más jön be, akkor másba.

Ha még nem találtad ki hogy hova, akkor nézz szét a piacon jobban.

2013. ápr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Jocipapi válasza:
Nem tudom hány éves vagy , hogy még mindig hiszel a mesékbe???
2013. máj. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!