Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Számlázási címhez mit kell...

Számlázási címhez mit kell írni internetes rendeléskor? ( Fontos! )

Figyelt kérdés

Rendelni szeretnék valamit az interneten, de elakadtam a számlázási címnél. Se anyukám, se nővérem nem tudott segíteni, ezért ide jöttem segítségért.

Nos, rendeléskor ugyebár elakadtam a számlázási címnél.

Mit írjak a számlázási címhez? valaki tudna segíteni hogy hogy töltsem ki azt a részt? Létszíves?

Köszönöm!

Hali!



2013. ápr. 30. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt a címet kell írni, ahol az az ember/cég található, akinek a nevére kéred a számlát. Ha ez az ember is te vagy, akkor a számlázási cím is a te címed.
2013. ápr. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudnál létszíves példát írni?:/
2013. ápr. 30. 18:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha magadnak rendeled a cuccot, és te fizeted, mert mondjuk egy karkötőt rendelsz az ebayről, akkor a szállítási cím a te címed és a számlázási cím is a te címed.

De ha mondjuk te vagy a teszkó, és veszel egy széket a siófoki irodádba, akkor a szállítási cím siófok lesz, de a számlázási cím a teszkó budaörsi főhadiszállása lesz, mert ott fizetik a számlákat.

2013. ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

és ha én magamnak akarok rendelni akkor pl. hogy töltsem ki a számlázási címet?

Ez például jó lenne?:



Az én nevem

6900 , Makó

Kolozsvári utca 5.

2013. ápr. 30. 18:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy jó.
2013. ápr. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
értem. Köszi a gyors választ :)
2013. ápr. 30. 18:46
 7/7 A kérdező kommentje:
és akkor csak annyit kell írni összesen számlázási címhez amit írtam példának? :D
2013. ápr. 30. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!