Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ajánlott levelet ugye 2kg-ig...

Ajánlott levelet ugye 2kg-ig lehet feladni. Akkor be kell vinnem a 'dolgot' és leméretni velük, hogy ez tényleg 2kg alatt van, és még ezután csomagolgassam? Hogy müködik ez az egész folyamat A-Zig? Help

Figyelt kérdés
Vaterázni szeretnék. Csak előtte ezeket a feladási, szállítási dolgokat meg kell tanuljam.
2013. máj. 1. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Otthon becsomagolod, leméred a konyhai mérlegen.

Csomagolással együtt nem lehet több, mint 2 kiló.

2013. máj. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy a kiszállítási díjat ki fizesse, én vagy a címzett, azt megtudom határozni a feladószelvényen?
2013. máj. 1. 17:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Amikor feladod, akkor ki kell fizetni a postaköltséget.

Én ezt úgy oldottam meg, hogy becsomagoltam a cuccot, besétáltam a postára és megkérdeztem, hogy ha feladnám így ahogy van, akkor mennyit kellene fizetni érte. Megmondták, a csomaggal hazamentem, megírtam a vevőnek, hogy pl. a cucc 100 Ft, postaköltség 250, 1250-et kérek erre és erre a bankszámlára. Amint utalta, a csomagot feladtam.

2013. máj. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg, ugyanis mind a 2 verzióhoz más-más papírt kell kitölteni.
2013. máj. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

...mármint a cucc 1000 ft....

(a 3-as válaszban)

2013. máj. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!