Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tényleg nagyon nehéz egy...

Tényleg nagyon nehéz egy könyvet kiadni? Pár ismerősöm azt mondta, hogy rengeteg pénzbe kerül az egész folyamat.

Figyelt kérdés

2012. nov. 1. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, főleg Magyarországon. Nehezen vesznek be könyveket, gyakran nagyon keveset látsz viszont belőle, ha pedig semmi sem jelent meg tőled nyomtatásban, akkor gyakran szóba sem állnak veled. Persze ott van még a magánkiadás, de az pénzfaló (fizeted a nyomtatást, neked kell terjesztened, reklámoznod stb). Mindezek ellenére nem lehetetlen, de jó, ha tízezerből egynek sikerül.

Külföldön talán más a helyzet, de gondolom ott sem annyira egyszerű.

2012. nov. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha tehetséges vagy akkor nem biztos.


A Könyvmolyképző tavaly hirdette meg először az Aranymosás nevű pályázatát, amelyen tavaly 7-en kerültek el a kiadásig: [link]


Az ő könyveikért a kiadó fizet és nem az íróknak kell fizetniük, hogy megjelenhessenek.


Végig figyeltem a pályázatot, mert kíváncsi voltam kik kerülnek be. És majdnem eltaláltam, hogy kik fognak majd megjelenni. :)


Tudtommal idén is indítanak ilyen pályázatot szóval ha komolyan akarod csinálni akkor figyeld az oldalukat. [link]

2012. nov. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Készítette: Underground Kiado


akarsz csodát látni? ha a héten elküldöd a kéziratod, karácsonyig kiadjuk. foszerkeszto@undergroundkiado.hu!!!

Vigyázz csak a héten érvényes! Bocsi hogy csak most küldöm de most akadtam a kérdésedre!

2012. nov. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!