Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tippmix tanács? Sziasztok, a...

Tippmix tanács? Sziasztok, a tippmix-hez szeretnék tanácsot kérni ugyanis ha egy szelvényen valamelyik nem talál akkor 0 forint viszont ha 5 szelvényre 5öt töltök és 3 talál akkor csilingel a forint nem?

Figyelt kérdés
És én kiszámoltam hogy ugyanannyi pénzt nyerek de úgy nagyonn a nyerési esélyem, vagy rosszul számoltam?Tehát most hogy is csináljam? mert ha több szelvényen töltöm akkor nyerek, és ugyanannyit ha jól számoltam, most kezdtem szóval most én kérem hogy oktassatok ki ha nem jól mondta, ugye összeadódnak az oddsok, de külön külön is ugyanannyi nem? csak úgy nyerek biztos. Kérlek segítsetek a kérdés megválaszolásában köszi! nagyon fontos lenne most kezdtem.

2013. máj. 2. 20:03
 1/2 A kérdező kommentje:
nagyobb a nyerési esélyem
2013. máj. 2. 20:06
 2/2 anonim ***** válasza:

Bmeg 10-t esett az IQ-m attól, hogy elolvastam a kérdésed.


Javaslom fogalmazd át, mert egy érthetetlen katyvaszt írtál le és a konkrét részleteket meg megtartottad magadnak. Ja, és figyelj oda jobban nyelvtanórán.

2013. máj. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!