Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Postán fel lehet adni állatot?

Postán fel lehet adni állatot?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömnek szeretnék küldeni 3 kakast 1 nemes libáért. Postán megoldható, vagy ki szállít ilyesmit ?

2013. máj. 5. 22:45
 1/4 anonim válasza:
nem...kínzás lenne az állatnak
2013. máj. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legfeljebb futárszolgálattal lehet küldeni, ha biztositva van, hogy reggel elküldöd, este legkésöbb ott van, és közben megfelelöen ellátják. De eléggé kizártnak tartom, hogy lenne, aki elvállalja.
2013. máj. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

3 kakast ha bezársz gy dobozba vagy ketrecbe vagy ládába, szerintem a hosszú út alatt, meg kitudja ilyen körülmények közt egymást tépnék szét. Másrészt ez állatkínzás, és a posta nem vállal be ilyet, még a futárok sem nagyon.

Én ezt ismerőssel oldanám meg. Vagy keress egy olyan embert aki ráér, és szeret vezetni és fizeted neki a benzinpénzt akkor ő biztos leszállítja neked az állatokat. Ezt is maximum úgy aki ad nekik vizet meg valami kaját útközbe, mert én is egyszer vettem 15 tyúkot meg 2 kakast a tyúkokat 5 ösével tettem 3 ládába az egyik kakast egy kis ketrecbe amibe a macskákat szállítják, az még nagyon pici volt, elfért ott, a másik meg egy faládában utazott, nehogy szétkapják egymást, a szűk hely miatt. A 2 órás út alatt legalább 4 szer álltam meg, mert így is balhéztak hátul, és vizet adtam nekik meg kaját a raktérben. Igaz hogy valahogy el kellett őket szállítani, de nem szívesen vittem volna ilyen körülmények közt őket. Adtam nekik friss vizet meg kaját, a csomagtérbe elvoltak, majd újra bezártam őket és mentem tovább.

2013. máj. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Állatkínzás. Élő állatot senki sem szállít (sem posta, sem futár)
2013. máj. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!