Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Személyi igazolvány fénymásola...

Személyi igazolvány fénymásolatra kiadják a postán a csomagot?

Figyelt kérdés
Rendeltem webshop -ba játékot és úgy kértem, hogy a postára vigyék. Ha egy lapra le van fénymásolva a személyim, akkor kiadják?

2013. ápr. 27. 12:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Csak a címzettnek adják ki. Tehát, ha a te nevedre jön, és a saját személyid másolatát mutatod be, igen.

Ha a tiéd, de más venné át, aki a te személyid másolatát viszi, neki nem.

2013. ápr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én arra sem vennék mérget, hogy neked kiadják erre.
2013. ápr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Fenymasolt szemelyivel kitorolheted.
2013. ápr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem értem miért fénymásolattal akarod átvenni. Ha te magad mész érte, akkor egyszerűbb ha bemutatod az igazit, nem? Ha meg mást küldesz érte, akkor meg egyáltalán nem adják ki. Ahhoz, meghatalmazás kell, nem pedig fénymásolt személyi.
2013. ápr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Jogosak a válaszok. :) Csak nem akarom elhagyni.
2013. ápr. 27. 13:30
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit, a szemelyit? Ezert akarsz fenymasolatot magadnal hordani..? Ha rendor igazoltat es arcaba nyomod a fenymasolatot, akkor szepen magaval visz...
2013. ápr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A személyidnek elvben mindig nálad kell lennie, ha elmész otthonról, bár azért járókelőket nem szoktak csak úgy igazoltatni. De nehogy már problmát jelentsen magaddal vinni legalább akkor, mikor pont szükség van rá.
2013. ápr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem is rossz ötlet! Én meg ezentúl fénymásolt pénzzel fogok fizetni, mert még véletlen elhagyom az eredetit. :XD
2013. ápr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Én sem hordom az igazi okmányaimat sehová. Pont azért, hogy ha elhagyom, ne legyen gáz. Még eddig mindenhol, mindenki elfogadta!

Utolsó, a fénymásolt pénz ötlete csúcs, kipróbálom :-)

2013. ápr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem adjuk ki.

~egy postás~

2013. ápr. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!