Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért büdös ilyen sok embernek...

Miért büdös ilyen sok embernek a munka havi 150-200. 000 ft alatt?

Figyelt kérdés
Rengeteg ismerősöm van(nem cigányok), akinek semmi végzettsége nincs, a szülei pénzén él évek óta, amikor mondom nekik, hogy talán dolgozni kéne valamit, akkor azt mondják, hogy: "Havi 70-80.000-ért minek legyen én a Tesconak/Mc'Donaldsnak a csicskája? Majd akkor fogok dolgozni, ha rászorulok". Azért persze, legdrágább cigire, energiaitalra, bulizni, új telefonra azért futja. Ezek maximum annyit tesznek, hogy havonta továbbadnak 1-2 telefont, abból viszont még a napi cigiadagot sem tudják megvenni.
2013. máj. 8. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hülyék a szülők hogy eltartják őket, akkor én nem sajnálom egyiket sem. Majd ha elfogy a pénz utánpótlás akkor sírhatnak.
2013. máj. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nincsenek ráutalva, hogy elmenjenek kevesebb fizetésért, addig inkább lézengenek otthon. Aki saját magát tartja el és számlákat kell fizetnie, az már nem gondolkodik annyit ha talál egy normális bejelentett munkát. Mikor kikerültem a suliból, nekem is az volt a célom, hogy minél jobban fizető állást találjak. Ez az elején sikerült is. Amikor elküldtek és a munkanélkülibe kellett sorba állnom a segélyért, akkor már elgondolkoztam azon hogy ennél még a 80 000 Ft-os fizetés is ezerszer jobb lenne...
2013. máj. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy alapból "rossz" nevelést kaphattak. Megszokták, hogy ki van nyalva a s..gük, anyuci, apuci mindent megad, és tényleg nincsenek rászorulva, hogy akár a minimálbérért, de elmenjenek dolgozni. A szölőknek kellene a sarkára állniuk, megmondani kerek perec, hogy nem adnak több pénzt. Igazából ezzel a valahol a saját gyerekükkel szúrnak ki, mert eljön az idő, mikor már nem tudnak segíteni, és tényleg munkába kell állniuk, és majd ott lesz a "gyerek" 0 munkatapasztalattal, és már mekibe, tescoba,vagy egyéb helyekre sem veszik már fel szívesen, mert leli róluk messziről a munkakerülés.
2013. máj. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Megadták a választ ők is: Nem szorulnak rá.


Ha nem szorul rá a munkára, ne is vegye el a munkát olyan elől, aki viszont ennyi pénzért szívesen elmenne, vagy muszáj neki.

2013. máj. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
Nem igazan ertem, hogy a magyar ember miert allandoan a masikkal foglalkozik, hogy kinek mije van es mit csinal?!! Amig nem nekem kell ezeknek a penzt megkeresni addig nem erdekel, de a sajat gyerekem meg ezt nem fogja eljatszani az is bizots! De ahogy 1-2 kommentbol is latszik azert az irigyseg szarnyal 1000rel!!!
2013. máj. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%

KAMU, provokatív kérdés!!!!!



Aki manapság munkanélküli az tudja, hogy bármilyen (!!!) munkához nehéz hozzájutni, nemhogy válogasson az ember. Egy hírdetésre van 500-1000 jelentkező. Nem véletlen van 1-1,5 millió munkanélküli.


Biztos azért mennek el közmunkára az emberek 300 -as órabérért mert keveslik a 70 -80000 -et!!!

2013. máj. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
Miért lenne kamu meg provokatív kérdés? Sajnos tényleg vannak ilyen gondolkodású emberek, én is ismerek ilyet. Aki nem szorul rá arra, hogy bármit, bármilyen fizetésért elvállaljon a megélhetésért, az nem is megy el közmunkára.
2013. máj. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!