Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mekiben hogy működik egy...

Mekiben hogy működik egy beosztáskészítés?

Figyelt kérdés
Sokadik mekis kérdésem tudom, de nem érem el őket, és kicsit meg vagyok ijedve.. szóval addig oké, hogy beírtam magam munkanaptervezőbe mondjuk 11-22 óráig, de aznap akkor mennem kell? mert hiába, csak nem hívtak fel, amikor tervezték a beosztást. nem sok értelmét látom annak, hogy egy emberke mindenkinek körbetelefonál, hogy mikor ér rá, de akkor én most honnan tudjam, hogy kell-e mennem?
2013. máj. 8. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom az még nem jelenti azt hogy akkor is fogsz dolgozni, a főnöknek ez csak előny hogy kit mikorra tudjon beosztani és hova. Gondolom nem mindennap kell menned dolgozni a pihenők miatt is, csak ez neki így egyszerűbb mert tud úgy kalkulálni hogy mindenkinek jó legyen. Nálunk a benzinkútnál is a főnök úgy intézi a beosztást hogy lehetőleg mindenkinek jó legyen és azért legalább 1 hónapban legyen mindenkinek egy teljes szabad hétvégéje. Nekünk is bee kellett írni régebben hogy kinek mikor jó, igaz hogy nem napot kérdezett hanem órát, mert voltak köztünk olyanok akik tanfolyamra jártak, vagy más dolguk volt és persze őket vette figyelembe első sorba. Gondolom nálatok is hasonlóan van mert ha a főnököd nem nagyon tud berakni oda ahová szeretnéd akkor biztos megmondja hogy akkor máshogy kellene azt megoldanotok, és biztos fog majd szólni előtte hogy akkor mi lesz a beosztásod.
2013. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és akkor aki a beo-t csinálja, mindenkinek körbe kell telefonálnia? na szép..:D
2013. máj. 9. 06:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, ilyen ritkán dolgozol, hogy nincs idő előtte megnézni a beot, vagy olyan soká készül el? Mikor én voltam nem kellett körbetelefonálniuk, mindig úgy készen volt, hogy a heti utolsó munkanapomon tuti meg tudtam nézni, hogy jövő héten hogy megyek. Amúgy meg mi az, hogy nem éred el őket? Nem veszik fel a telefont?
2013. máj. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen, nem veszik fel.. és ritkán megyek, mert előző hétvégén voltam, most hétvégén esküvőre megyek, és jövő hétvégén tudok csak újra menni.
2013. máj. 9. 11:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor kérd meg az egyik munkatársad, hogy nézze meg neked hogy írtak be.
2013. máj. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ:) odatelefonáltam. nagyon ari a csaj aki csinálja a beosztást, mondta, hogy ha nem értek valamit, csak csörögjek oda:) a létező legjobb helyekre írt be.
2013. máj. 9. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!