Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki mekiben...

Van itt olyan aki mekiben dolgozik, suli mellett?

Figyelt kérdés
Van aki suli mellett mekibe dolgozik? Hány napot kell melozni? Jo rossz, valami tapasztalat?
2013. ápr. 12. 20:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Én még régen mekiztem suli mellett. Hát úgy van elméletileg, hogy 20 rát kell dolgoznod egy héten kb. Van, hogy kikötik, hogy két hétköznapot is vállalnod kell, de persze akkor nem 8 órában, hanem a suli utáni időszakra írnak be, ez megbeszélés kérdése, hogy tudsz menni. Hát a hétvégéken általában dolgozni kell, és akkor 8 órában, de ha mondjuk vizsgaidőszak van, akkor meg lehet beszélni, hogy 1-2 hétig ne menj, mert tanulnod kell. Szóval elég rugalmas, legalábbis én ezt tapasztaltam. Én személy szerint jól elvoltam ott, jó volt a társaság.
2013. ápr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!