Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hölgyeim, mennyiért vállalnána...

Hölgyeim, mennyiért vállalnának szerepet egy csiklandozás fetish klip forgatásában? (Elsősorban 18 és 30 év közötti hölgyekre gondoltam! )

Figyelt kérdés

Hasonlóképp nézne ki, mint az alábbi videókon:

http://www.youtube.com/watch?v=Y20Ri5KS6_c

http://www.youtube.com/watch?v=ZvBAabldIr8 [link] [link] UYtWjDX-ldg [link] [link] [link]



2013. máj. 9. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
min. 50e Ft
2013. máj. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó, de mégis milyen feltételekkel??


Ez az 50e mennyi idő csikiért járna?? 1 teljes nap filmezésért, vagy hogy??


Egy 10-es skálán írd le légyszíves hol mennyire vagy csiklandós és persze, hogy hány éves vagy!!

2013. máj. 14. 15:30
 3/5 anonim ***** válasza:

19 éves vagyok, a barátnőim szerint nagyon csiklandós :)


Egyszer 17 évesen egy kicsit be is pisiltem a suliban addig csikiztek a szünetben :))

2013. máj. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez remek!! :)

Egy kicsit mutasd be magad, hogy nézel ki, hol vagy a legcsikisebb és mi nálad a határ, ameddig el tudsz menni csikizésben!! Úgy lenne jó, ha neked sem lenne túl kellemetlen a dolog!!


A femti videók bármelyike jöhetne?? Úgy értem bármelyiket bevállalnád??


és ez az 50e Ft mennyi időért járna, egy egynapos filmezésért, vagy hogy??


Az utolsó kérdésem, hogy meddig bírod elviselni a csiklandozást, pisiszünet nélkül?? Igazából úgy is megoldható, hogy egy 15 perces klippet 3 részből vágunk össze és alyan mintha egy lenne, de ha minél kevesebbszer kell megszakítani a felvételt annál jobb!!

2013. máj. 15. 12:31
 5/5 anonim válasza:
ha a videó elkészült, nagyon szívesen megnézném! :)
2015. jan. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!