Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jófogáson van valami biztosíté...

Jófogáson van valami biztosíték rá, hogy nem vernek át?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni jófogáson, de nem tudom mennyire lehetek biztos. Személyesen nem tudnék elmenni érte, utánvétre gondoltam, de nincs olyan, mint pl.: vaterán, hogy értékelés.

Kinek milyen tapasztalatai vannak?


2013. máj. 9. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs biztosíték, úgyhogy nagyon vigyázz. Nagy értékű dolgot ne vásárolj, ha nem tudos személyesen átvenni. Előre semmiképp ne utalj, az utánvét még elfogadható, de még akkor is benne van a pakliban, hogy nem az lesz a csomagban amit megbeszéltetek, vagy nem olyan minőségben.
2013. máj. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Na ez egy jó kérdés. Én csak Vaterán szoktam vásárolni, viszont Apród.hu-n (néha Jófogáson is) hirdetek. De ezekről az oldalakról maximum személyes átvétellel vásárolnék csak. Habár, amint írtam is, én is hirdetek elég sok dolgot rajtuk és szívesen postázok is.
2013. máj. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

semmiképp se vegyél úgy semmit, ha nem tudod személyesen megnézni.


Ezek a helyek tele vannak már büdös cigányokkal, akik abból élnek, hogy mindenkit átvernek.

2013. máj. 10. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ÁÁ, váltottunk már 5-6 levelet és hibátlanul tudott írni, meg olvasni a hölgy, sőt, mérni is kellet és a számokat is ismeri, meg a fényképen látszik, hogy tisztaság van náluk.

Bár fenntartásokkal kezelem a dolgot, még mindig!!!!!

2013. máj. 10. 08:18
 5/8 anonim válasza:
A Jófogás abból a szempontból jobb mint a többi oldal, hogy itt ellenőrzik a hirdetéseket és nem engedik át a kamucuccokat meg a gyanús dolgokat, de persze mindent ők sem vehetnek észre, úgyhogy érdemes óvatosnak lenni, nem véletlenül ajánlják ők is a személyes átvételt. Az biztos, hogy célszerű amennyire csak tudsz utánajárni az eladónak. Nekem egyébként jó tapasztalataim vannak az oldallal kapcsolatban eladóként és vevőként is.
2013. máj. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Igen, sajnos a pakliban benne van, hogy talán nem is kapod meg az árut. De ha nem túl nagy értékű, és az eladó is elég normális és kommunikatív, akkor gond nem lehet szerintem.
2013. máj. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
na mi lett végül?:)
2013. máj. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt szerettem volna, hogy postán küldje el, de erre azt az üzenetet kaptam, hogy tegnap délután elvitték tőle a ruhát, úgyhogy nem lett belőle semmi.
2013. máj. 22. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!