Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bet365-ön mire kell nyomni...

Bet365-ön mire kell nyomni egy fogadásnál a szelvényen? (lent)

Figyelt kérdés
a szelvénynél van egy olyan hogy fogadás megtartása és hogy tovább.. én a továbbra nyomtam, és a pénz le volt véve az egyenlegemről, gondoltam.. de a történelemben nem volt benne hogy melyiket tettem meg, így nem tudom megnézni hogy nyertem e mert már elfelejtettem hogy mire tettem.. segítenétek légyszíves? köszönöm!
2013. máj. 9. 15:58
 1/1 doncarlo válasza:

A tovább-ra kattintva törli a fogadási sort, a választás megtartását választva meg ott marad az addig kiválasztott sor, tudod variálni, törölni, hozzátenni meccset.

Azt hogy mit tettél meg jobbra fent van egy Történet link arra kattints, ott tudod megnézni mit tettél meg, melyik nyert, stb. Kiválasztod a függőben lévőt, vagy ha ott nincs a lezártat. De itt már nem tudsz módosítani, csak nézni.

2013. nov. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!