Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Felszolgalokent eltudnek...

Felszolgalokent eltudnek helyezkedni jo fizetessel de nem merem elfogadni, mi lesz igy?

Figyelt kérdés

Nem kritikakat akarok eleg az ha en tudom hogy mekkora szegyen es gyalazat az hogy amikor tanulni kellett volna nem ultem le, nem volt aki felkaroljon anyamek alkoholistak voltak igy annyit tanultam ami eppen tetszett nekem.

Eljutottam az 5 oszt.ahol visszatapsoltak de meg akkor sem tudtam felfogni a dolgokat ahogy azt kellett volna a matekbol.Elvegeztem a sulit, megcsinaltam egy szakképzést is szakacsnak dolgoztam is ebben a szakmaban 4-5evet.

De most itt ez a lehetoseg es egyszeruen nem merem elfogadni hogy miert?nagyon ciki de attol felek hogy majd tobb karom lenne mint hasznom a szamolas miatt felek attol hogy nem fogom tudni kezelni a penzt egyszeruen nem megy,a szorzast nem tanultam meg nem fogtam fel probaltam en meg azutan is megtanulni de sehogy sem megy,ha boltba megyek is vasarolni simman becsaphatnak mert csak csapom bele a penzt a talcamban.Most gondolod magadba Jezusom hogy lehetseges ez hat ugy ez van es nem hiszem azt hogy en lennek az egyeduli a foldon.

Valami velemenyt adjatok mit lehet ilyenkor csinalni hogy lehet konnyen fejben kiszamolni azt hogy mennyit adsz vissza?


2013. máj. 10. 23:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyszerű, mondjuk 1650 ft-ot kell fizetni a vendégnek és ad 2 ezret. Visszaadáskor összeadsz, 1650+ 50= 1700 +300 és kész ! Tehát 50+ 300 a visszajáró. Érted?
2013. máj. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!