Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 16 éveseknek nem tudtok...

16 éveseknek nem tudtok diákmunkát Budapest agglomerációja közelében? (Törökbálint, Budaörs, Érd, Százhalombatta, Diósd, Tárnok)

Figyelt kérdés

2013. máj. 12. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Érden szokott lenni meló, budaörsön a bevásárlóközpontban szintén tuti, törökbálinton meg ott a fagyigyár, ott konkrétan tudok embert, aki szokott ott dolgozni nyaranta:)
2013. máj. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi! :) és esetleg valami oldalt nem tudsz ajánlani?
2013. máj. 12. 14:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Hat erre konkretan nem, de www.muisz.hu... itt talalsz diakmunkakat, az elhelyezes mar mas teszta
2013. máj. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ilyen önállótlan! Nem megbántani akarlak, de ott a google, van egy rakat diákszövetkezet. Nézz szét a honlapjukon, hogy milyen ajánlatok vannak 16 év fölött az említett városokban. Ne más keresgessen már neked.
2013. máj. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De azért hogy lásd, milyen segítőkész vagyok, szétnéztem kicsit, de nem sokat találtam.

Rébusz:

Érd: [link]


Budaörs: [link]


Az eudiákok oldalát is néztem, és ott csak 18 év felettieknek van hírdetve állás, a muisz oldalán is főleg már 18 év felettieknek. Van még a fürgediák, meg multijobisz, ezeket is megnézheted, esetleg telefonáld körbe őket, hogy milyen lehetőségek vannak.

2013. máj. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!

Egyébként nagyon sok oldalt megnéztem és alig volt valami,ezért is gondoltam hogy felteszem itt a kérdést,veszíteni valóm nincs. :)

2013. máj. 14. 14:07
 7/7 anonim válasza:
2013. máj. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!