Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki felmondott...

Van itt olyan, aki felmondott az előző munkahelyén, mert képtelen volt már ott dolgozni, úgy, hogy nem volt másik hely? Megbánta vagy bejött?

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Részben megbántam, mert azóta sincs másik, részben nem, mert az egészségem is ráment már.
2013. máj. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hehe, épp úgy vagyok, mint az első:Felmondtam, mert már nem bírtam az áskálódós légkört, azt hittem a tudásommal könnyen el fogok tudni helyezkedni. Nos, 1,5 éve azóta is állástalan vagyok. Ugyanakkor ott már semmiképp se akartam maradni.
2013. máj. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is reménykedem benne, hogy nem követtem el baklövést, és sikerül normális helyet találnom. A régit már nem bírtam.
2013. máj. 15. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!