Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valutaváltók jutalékát hol...

Leo432 kérdése:

Valutaváltók jutalékát hol tudom a neten megnézni?

Figyelt kérdés
Az aktuális árfolyamokat sok helyen meg lehet nézni, de azt, hogy melyik valutaváltó cég mennyi jutalékot számol fel, nem sikerült megtalálnom, pedig az, hogy végül mennyibe fog kerülni a váltás, a jutaléktól is függ.

2013. máj. 17. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Sehol.


Tekintve, hogy napi szinten (akár többször is) változik, képtelenség lenne olyan gyorsan frissíteni.

2013. máj. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem az árfolyamra gondoltam. Közben rájöttem, hogy amire kíváncsi vagyok, azt inkább kezelési kötségnek hívják.
2013. máj. 17. 11:30
 3/5 ArtArtArt válasza:
Nezd meg a [link] -t. Amugy ha jol tudom nincs kulon jutalek altalaban, csak az arfolyamkulonbozetbol elnek... Vagy nem jol tudom?
2013. máj. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a majdnem pontos válasz...eladás-vétel különbség.. ebből lejön az adó, egyéb ktg, a többi pedig ide-oda...


Megvárod a főnököt, és megkérdezed..gyors gyógyulást.

2013. máj. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Correct Change-nél például 700 euróra váltottam át forintot, és 400 forintot számoltak fel jutalékként. A 200 000-ből. Ez szerintem korrekt. A jutalék fel van tüntetve külön tételként a blokkon, amit kapsz tőlük.
2013. máj. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!