Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez már ablakon kidobott pénz?...

Ez már ablakon kidobott pénz? Vaterán vásároltam garanciával, de az eladó nem tesz semmit.

Figyelt kérdés

A mai napon vásároltam egy ledes lámpát személyes átvétellel közel 3000 Ft értékben. Az eladó nyugtát is adott róla, a hirdetésben 3 hónap garanciát vállát rá.


Hazaérve gondoltam kipróbálom, de semmit nem csinál.


Szóltam az eladónak, hogy nem működik. Ő erre azt válaszolta, hogy ez volt az utolsó darab, nem tudja kicserélni. Pénzt meg vissza nem ad. Azóta elérhetetlen.


Nem egy hatalmas összeg, de akkor is bosszantó. Erre már keresztet vethetek, a lámpa meg kuka?


2013. máj. 18. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem bántani akarlak!!! De minek a szemelyes atvetel ha nem probalod ki?? nyugtan mi szerepel? vagy kamu nev vagy cegkent van kialitva?
2013. máj. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azért nem próbáltam ki, mert az utcán elég kevés konektor található, ahová egy csupasz vezetéket be tudnék dugni.

A számlán egy név van mint egyéni vállalkozó, egy cím, meg ilyen számok: Bsz., Asz., Közösségi asz., és hogy kisadózó.


Ez alapján tudom feljelenthetem, de ez a pár ezer forint talán nem ér annyit...

2013. máj. 18. 14:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Hat ha szansz ra eleg idot, szerintem egy bekelteto testulet vagy fogyasztovedelhez elmehetsz aztan lehet mondanak okosat... De Te tudod ennyi penzt mi er meg neked.
2013. máj. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Lehet... de ezért írtam, hogy ennyi pénzt nem ér meg az utánajárás plusz a munkahelyi szabadságom, hogy ilyen békéltető testületekhez járjak.

Inkább ez volt a tanulópénz, hogy netről soha ne vegyek semmit. Pedig már közel 100 probléma mantes adásvételen vagyok túl a vaterán. Most belefutottam egy ilyenbe...

2013. máj. 18. 14:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Keves dolog van amit a netrol veszek meg. Vagy modell vasut vagy szgep alkatreszek de ezeket is csak 2-3cegtol szerzem be. En maradi vagyok muszaly kiprobalnom, megtapiznom oket :) :)

Amugy sajna a nagyszamok torvenye alapjan bele fut az ember az ilyenbe...

2013. máj. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!