Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » $60. 00 dollár most mennyi...

$60. 00 dollár most mennyi magyar pénzbe?

Figyelt kérdés
nem találom hogy most milyen árba van az USD:(

2013. máj. 19. 01:01
 1/6 anonim ***** válasza:

1 USA dollár közel 227 Ft.

[link]

[link]

2013. máj. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 logs válasza:
(közelítőleg) üsd be googlebe: 60 USD to HUF (egyébként bármilyen pénznemmel működik)
2013. máj. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk próbáld meg megnézni pl. az MNB árfolyamokat...


Egyébként nem mondtad meg, hogy valuta vagy deviza árfolyam érdekel, középárfolyam, vételi, vagy eladási... Így hogyan válaszoljunk??


És tanulj meg írni! "pénzbeN", amit amúgy forintnak hívnak.

A "hogy" elé illene vesszőt tenni.

És "árbaN", ugyebár, stb.

2013. máj. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem bírom az ilyen primitív embereket, egyből ide kell kérdést kiírni, ahelyett hogy kb 10 másodperc alatt megtalálnád a választ a neten...
2013. máj. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én vagyok a primitív? 13 éves vagyok és bocs már hogy ilyeneket nem tudok.. helyesírásomat nyugodtan javítsd ki, én csak egy választ szerettem volna. az első válaszolónak kösz : )..
2013. máj. 19. 18:19
 6/6 anonim ***** válasza:
google > dollár árfolyam
2013. máj. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!