Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki segítene eligazodni a...

Valaki segítene eligazodni a Nu Skin marketing tervében?

Figyelt kérdés

Nem igazán találtam eddig jó leírást a cég marketing tervéről.

A következők érdekelnének:

Milyen üzleti szintek vannak? A minősülések feltételei részletesen. Ne ilyen, hogy kell X pont,mert az semmit sem mond. Minden pontot lehet forintosítani. Az ezekkel megkereshető bónuszok.

Milyen egyéb bónuszokat lehet még kapni (pl Succes bonus, ilyen tudom, hogy van)? Ezeknek az összege.



2013. máj. 21. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
28%
Tényleg ne itt tedd fel a kérdésed, mert nem fogsz rá érdemleges választ kapni. De egyébként azt sem értem, hogy miért vagy olyan cégben, aminek nem érted a működését. Hogy léptél vagy léptettek be? Felajánlottam egy normális céget, ahol nincs ilyen pontozódás meg egyéb, egyszerű az egész ráadásul nem kell csodaszereket tukmálni az emberekre, de te hallani sem akarsz róla.
2013. máj. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
66%

Kedves killer!


Érthetetlen számomra, a viselkedésed. Ugyanis ezt a kérdést előtted más már feltette, te szóról szóra ugyanazt írtad most le. Ebben még nincs semmi különös. Abban már igen, hogy annak, aki először tette fel ezt a kérdést, annak te válaszoltál egyedüliként. Az önmagaddal való társalgás személyiségzavarra utal.


Ha javasolhatom, keress valakit, aki ténylegesen foglalkozik a Nu Skinnel, feltehetőleg ő tud neked segíteni a marketing tervvel kapcsolatban.

2013. máj. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!