Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan gyűjtsek pénzt? :S

Hogyan gyűjtsek pénzt? :S

Figyelt kérdés
Új telóra gyűjtök és nyárra szeretném ha meglenne.. a szüleim megvennék nekem, ezzel nincs semmi gond, csak nem akarom kifosztani őket, mert elég drága telefont néztem ki, és legalább a felét kiakarom fizetni.. Valami ötlet esetleg?:|

2013. máj. 21. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
csupán ki kell találnod valami nagyon forradalmit szabadalmaztatnod meggyőzni gazdag bácsikat és ott a pénzed
2013. máj. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy gyereknek (akinek nincs saját keresete) nem kell egy "elég drága telefon", úgysem tudnád kihasználni, csak a haverok előtti menőzést szolgálná és 2 hét után, mikor már mindenki tudja milyened van megunnád.
2013. máj. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyűjts, vagy keress valami kis munkát. Tehát üdítő helyett vizet vegyél, meg ilyenek. Munka alatt meg azt értem, hátha van a szomszédoknál valami, amiben tudnál segíteni.
2013. máj. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!