Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ezt megteheti az invitel?...

Ezt megteheti az invitel? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Régen küldtek egy olyan levelet hogy szerződés felmondása majd egy héttel később jött egy levél hogy szerződés felmondásának visszavonása. Utána nem is lehetett használni azt a szolgáltatást.Nem is küldtek róla csekket meg semmi, kb3-4 hónapja. Most meg jött a 45000ft-os csekk hogy ugye felmondták a szerződést. felhívtam őket hogy most ugye mi is van.Na röviden ez lenne a beszélgetés: elmaradásom nem volt de mivel régebben már nem fizetem a csekkeket amiket küldtek és semmit felszólítást nem is kaptam hogy elmaradásom lenne, amíg a csekket küldték igaz kicsit késve de be lett fizetve. De elötte olyat csináltak hogy egyik hónapban 2000ft-os csekket a másikban 6000Ft-os csekket.

2013. máj. 22. 21:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj be és személyesen kérdez rá, már az elején is azt kellett volna.
2013. máj. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!