Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha eladtam az Apródon, és...

Ha eladtam az Apródon, és meghibásodik a termék, köteles vagyok visszatéríteni az árát?

Figyelt kérdés
Eladtam egy terméket az Apródon, és ha az a termék, ne adj isten meghibásodna, és a vevő kéri vissza a vételárat, vagy azt, hogy csináljam meg, akkor én erre köteles vagyok? Persze a vevő használta, és nála hibásodott meg.
2013. máj. 23. 16:12
 1/4 Nosco ***** válasza:
0%
8 napig köteles vagy vissza venni. Feljelenthet miatta!
2013. máj. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

baromság. akkor lennél köteles visszavenni (egybe kell írni) ha alapból hibás volt.


A vásárló persze perelhet (nem rendőrségen, nem feljelent) és be kell bizonyítania, hogy te átverted. Ez sok idő, és ha nem nyer, akkor fizeti a perköltségeket is.


Ha pedig személyesen vette át, akkor alapból bebukta, mert ha átvette, akkor elismerte, hogy működik.


milyen termékről van szó? Ha tudod, hogy a te sarad, és nem a vevő baxta el, akkor vedd vissza/csináld meg!

2013. máj. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs ilyen probléma a termékkel, minden jó, meg nem vagyok c*g*ny, hogy hibásan küldjem el neki, csak csupán kíváncsi voltam rá. Köszi!
2013. máj. 23. 19:28
 4/4 anonim válasza:

a legjobb, ha nagyobb rétékű cuccoknál adásvételit ír az ember. Ebben rögzíteni a fontosabb dolgokat,és kész.

Nálam anno bepórbálkozott egy csávó.

Igaz nem eladással.Pénzzel tartorott, de ide adta a telefonját (kártya nélkül). Én aláírattam vele egy papírt, hogy miért van nálam a telefon.

Erre jött az apja a rendőrséggel. Mutattam a papírt, mire a rendőrök sarkon fordultak, és ennyi.

2013. máj. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!