Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Internetes üzlet. Mit tegyek?

Internetes üzlet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy internetes oldalon cseréltem egy alakkal. Én adtam neki egy hibás telefont ( amit le is irtam a hirdetésben ), ő adott egy hibátlan olcsóbb telefont + kézpénzt. Meg is kaptunk mindketten ( postán adtuk fel ), de a készülék amit küldött hibás. Bekapcsol, használható, de érintésre nagyon nehezen reagál, valamint el van szineződve a kijelző. Ilyenkor van értelme rendőrgéshez fordulni ??

#üzlet #feljelentés ?
2013. máj. 24. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Előbb beszélj vele!
2013. máj. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hajlandó visszaküldeni...a rendőrség tud tenni valamit?
2013. máj. 24. 11:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Mekkora ertekrol van szo?
2013. máj. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
38 ezer forintot ér amit én küldtem.
2013. máj. 24. 11:34
 5/8 anonim ***** válasza:
De o mennyi penzt kuldott neked?
2013. máj. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ő egy kb 30ezres készüléket plusz 5 ezer forintot.
2013. máj. 24. 11:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ugy eleg necces lesz mert az, hogy lassan reagal es szinezodott az eleg tag fogalom a hibas kategoriaba nezve. Ha el is mesz rendorsegre ne lepodj meg ha kirohognek vele... azzal azert szamolj es lehet polgari utra fogjak terelni... Ismerosom telot vett igy aztan 1eve pereskednek 37ezer Fton de mar vagy 2szer ennyiebe van mert targyalas, meghallgatas meg egyebek ezekre szabadsag keres meg minden... Ugyhogy kerdezz meg ugyvedet mert vannak ilyen ingyenes jogi napok amikor lehet erdeklodni mindenfele temaban hogy erdmes-e foglalkozni vele. En ezert modnom az embereknek, hogy hasznalt dolgokkal nem erdemes foglalkozni mert lutri!!
2013. máj. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jah meg azzal szamolj, hogy ilyen esetben kiszoktak kerni valami fuggetlen szemely velemenyet is hogy mi annak a valaminek a piaci erteke... Tehat nem feltetlenul a Te altalad tagsalt erteket veszik alapul!
2013. máj. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!