Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék 1hónap alatt...

Dzsóóó!!! kérdése:

Hogyan tudnék 1hónap alatt összekaparni 80000Ft-ot?

Figyelt kérdés
Internetes munkára gondoltam de még csak 15 vagyok
2013. máj. 26. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Kattintgatós munkára? Mert akkor rossz hírem van, abból egy fillért se tudsz keresni.

Ha budapesti vagy, menj el statisztának.

2013. máj. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hmm...és más fajta munkát nem tudtok, ezalatt azt értem h pl el kell adni vmit egy cégtől mittomén 2héten belül és fizetnek, vagy ilyesmi
2013. máj. 26. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:

15 évesen legálisan még nem végezhetsz ilyen jellegű munkát. Egyedül művész/modell munkák azok, amiket akárhány évesen végezhetsz.

Nyilván ha nem játszol hangszeren, nem fogsz tudni koncertet adni. Ha nem tudsz festeni, nem tudod a festményeid eladni. Ha nem tudsz színpadon mozogni, nem mehetsz színésznek.

Gyerekmodell vagy statiszta lehetsz. A szüleidnek el kell persze kísérni és aláírni a szerződést, hiszen te jogilag nem vagy cselekvőképes.

Egyébként pont emiatt nem tudsz eladni se, egyrészt mert nem alkalmazhat téged ilyen munkára semmilyen cég, másrészt mert te nem szerződhetsz ügyféllel sem.

2013. máj. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de sok felnőtt örülne, ha havonta összekaparna 80 ezer forintot...
2013. máj. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!