Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki próbálta már az interne...

Valaki próbálta már az internetes, direkt otthoni melót?

Figyelt kérdés
Vagy ezek nagy része átverés? Nekem tetszik, esetleg ha valakinek van saját tapasztalata annak nagyon örülnék ha leírná :)
2013. máj. 26. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, 2-3 honapja ilyen munkat vegzek, eddig kb netto 1 millat hoztam ossze, de most par honapokig osszejon majd a havi netto 600k...
2013. máj. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
konkrétan mit kell csinálni ebben a munkában? Hol lehet olvasni róla?
2013. máj. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy kezdődik hogy "vedd meg a start csomagot 200e-ért" akkor régen rossz..
2013. máj. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kellett fizetnem semmit, csak egy titoktartasit kellett alairnom. Kapok minden honapban egy csomo dokumentumot amit begepelek. Elso voltam.
2013. máj. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze... 600k gépelésért. Könyvelők nem kapnak 600k-t pedig ha ők elrontanak 1-2 számot akkor az illető könnyen börtönben találhatja magát avagy fizethet súlyos milliókat a navnak.
2013. máj. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyi a csel, hogy nagyon bizalmas dolgokat kell gepelni, nehezen talalni erre megbizhato embert. A havi 600.000-et meg atlagosan napi 10 oraval erem el.
2013. máj. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon bizalmas dolgokat kell gépelni az rendben van. NA DE OTTHON?? Nagyon bizalmas lehet, ha hagyják, hogy otthon foglalkozz vele...
2013. júl. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!