Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Infót Online Salary Solution-ról?

Szabó Deák Ágnes kérdése:

Infót Online Salary Solution-ról?

Figyelt kérdés
Online pénz kereseti lehetőséget kínnál, de meg kell rendelni 10.600-ft ért egy oktató csomagot. Innen nekem bűzlik.
2013. máj. 27. 12:09
 1/4 anonim válasza:

„Online Jövedelem Solution - ez egy átverés? Írta Work From Home Watchdog - November 21, 2011 - Ismert csalások 80

Azt néztem a honlapon hogy nagyon gyanús, mert a következő nyilatkozat alján található az oldal (nagyon nehezen olvasható.) Ideális esetben ez egy link, hogy saját. Megállapítja, hogy nincs egyesület, leányvállalatai, vagy nem támogatja a Yahoo, a CNN, a Facebook és más, miért van a kijelző logó, ha még nem hagyták jóvá ezek a vállalatok?

A másik probléma az, ... pontosan mi is ez, hogy árulják? A programot? A szolgáltatást? A hogyan?

A másik, hogy online jövedelem oldalon van egy másik név, és bár az állítás a helyén volt, ……. azt mondják, hogy ők most kereskednek az pontosan ugyanolyan típusú oldalon más néven . Amikor ez történik, ez általában azt jelenti, hogy csalás van a pénzzel, ezért jobb elkerülni.

elég bonyolult eltérően a 60 napos pénz-visszafizetési garancia, amely megjelenik az oldalon. …..nem garancia arra, hogy megkapja a pénzt vissza komplikációk nélkül.

Azt mondanám, online jövedelem Solution-t el kell kerülni minden áron.

Ez az alábbi link fordítása

[link]

2013. máj. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

"Internetes csalás - amikor sok pénzt ígérnek...


Kétségbeesett és/vagy hiszékeny emberek beugratására számtalan weboldal szakosodott az interneten. Ezek általában olyasmikkel csalogatnak, hogy segítségükkel bárki képes lesz valamicske kevés munkával havi milliós pénzt keresni. Mint például a debreceni anyuka, Müller Katalin, aki havi 4500 dollárt keres, otthonról dolgozik egy keveset, és csak úgy dől hozzá a pénz. A baj csak az, hogy Müller Katalin természetesen nem létezik, ezért természetesen meg sem gazdagodhatott.


Mivel épp a napokban jött szembe velem egy konkrét példa, arra gondoltam, ennek segítségével érdemes lehet végignézni, honnan lehet tudni azt, hogy egy ilyen ajánlat átverés-e..."


(szeretetfoldje.hu/index.php/cikkek-irasok/3720-internetes-csalas-amikor-sok-penzt-igernek)

2013. jún. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia, én tegnap néztem ugyanezt, de nekem már alapból nem tetszett, hogy érdekes módon mindegyik "véleményező" már ezer dollárokat keres. Beírtam oda, h de jó, akkor ezek szerint tök jó itthon minden, mert már egy csomóan degeszre keresik magukat ezzel! :D Persze a másik nem tetszésem mindjárt ki is mutatkozott, h naná, h nem osztották meg az én hszemet. A következő lépésbe ma, megadtam az email címemet, mert ugye azt írják, h kipróbálható...én eddig még csak egy email marketinget se kaptam válaszul. Plusz az sem tetszett nekem, h kiírták, h mikről nincs szó, azaz pl. nem mlm, aztán miért, az mlmmel mi a gond??? Az, h azok legalább törvényesek??? :D

És, akkor, ha már reklámozzák, oké, h figyelem felkeltésről van szó, deha nem mlm, akkor miért nem lehet kiírni, h még is miből lesz jutalék, mi alapján tevődik össze???

Szóval szerintem is átverés...!

Az még önmagában, h meg kell rendelni vmit x összegért a neten keresztül...az még nem indok arra, h átverés-e.

Én foglalkozok egy mlm céggel, az is oktatással kapcsolatos, szintén ennyibe kerül, de az nem átverés...és teljesen leellenőrizhető, ... bele nézhető az anyagba, a szponzoraim kifizetési bizonylatait, amit ők kerestek vele láttam - tehát nem olyanét, akikről azt se lehet tudni, h ki csodák - stb...na ezt csak, azért írom, mert itt is előre kellett fizetni, és neten...de nagyon nem mindegy, h minden tekintetben ellenőrizhetőek-e, vagy se.

2013. jún. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A piratebayről letölthető a video ingyen (angolul) nézzétek meg és ki-ki döntse el maga. Szerintem nem átverés, de messze nincs ekkora jövedelem az tuti.
2013. nov. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!