Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van valami internetes munka...

Van valami internetes munka ami nem kamu?

Figyelt kérdés
tudna esetleg valaki netes munkát aki tapasztalatbol tudja hogy nem kamu...hallottam már ojat akinek bevált amijon mellék keresetnek

2013. máj. 27. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Neked az internetes munka nem fog beválni ezzel a helyesírással:)
2013. máj. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán 100-ból 1.
2013. máj. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kérdés milyenségéből ítélve feltételezem semmilyen releváns szakképesítésed sincs. Ennek hiányában pedig nem értem hogyan szeretnél munkát kapni.
2013. máj. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de én évekig "szenvedtem" mire megtaláltam, és most a 2 szép szemedért /vagy még azért se / áruljam el hogy mi is az a netes meló??
2013. máj. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van olyan, ami nem kamu, csak azt nem hirdetik meg a neten, hanem megbíznak vele egy ismerőst.
2013. máj. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát már bocs de atol hogy valaki félre nyom egy gombot atol még tudhat helyesen irni,amugy meg 4honapos gyerek mellet mikor sijetsz mindennel gondolom egy pici helyesirási hiba megbocsájtahato föleg itt,de ha neked nem,akkor menj el magyar tanárnönek
2013. máj. 27. 17:52
 7/7 Flector 67 ***** válasza:

Sijetsz, megbocsájt, ojan. Ezek nem kis hibák, ilyet nem üt el az ember már bocs. Ehhez nem kell magyar tanárnőnek lenni.

A legtöbb internetes meló tényleg kamu.

Esetleg fordíthatnál, ha tudsz nagyon jól egy nyelvet, de szerintem az a piac is telített.

2013. máj. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!