Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi történik, ha nem fizetem...

Mi történik, ha nem fizetem be időben a vatera díjat?

Figyelt kérdés
Kis összegről van szó, de még egy hétig ennyi sem lesz a számlámon. Holnap van a határidő. Mi történik, ha nem fizetem be, blokkolnak a fizetésig?

2013. máj. 27. 13:23
 1/5 anonim válasza:
Ha jól olvastam,e-mail-ben kapsz egy felszólítást,és ha azt követően hét napon belül nem rendezed,akkor ideiglenesen tiltanak.Gondolom a kifizetésig.Ha pl naponta töltesz fel ruhákat,akkor mennyi a havidíja?Nem is tudtam,hogy fizetni kell utána.
2013. máj. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ma kaptam a felszólítást, hogy holnap lejár a határidő. Bár 7 napon belül tudok fizetni szerintem, csak e miatt nem fogok pénzt tetetni a számlámra...

Több éve vaterázok, ilyen még nem történt

Az összeg attól függ, hány db, mily4en értékű + a jutalékok. 300 ft-tól a csillagos égig.

2013. máj. 27. 14:17
 3/5 anonim válasza:
Hogyha ruhákat szeretnék üzletszerűen értékesíteni (használtat),akkor sokat kéne fizetni?Bocs a hülye kérdésért,de most gondolkodtam,hogy így juthatnánk egy kis bevételhez,de nem tudtam,hogy kell utána fizetni.
2013. máj. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kell bizony, sőt!


Én két évig azt csináltam, hogy felraktam vaterára ruhákat és megrendeltem kintről, ha volt rá igény és volt. DE! Nem csupán a feltöltési díj sok+a jutalék, hanem adózni is kell utána, mert a hatóságok nagyon ráálltak a témára az utóbbi időben. Én adóztam, de így is beleköthetnek és óriási bírságot oszthatnak ki, mert ugye ez viszonteladásnak számít, arra pedig más szabályok vonatkoznak. Számla, ilyesmi.. Szóval én is csak remélem, hogy időben hagytam abba, mert azért a kis bevételért nme éri mge kockáztatni ennyit. DE te tudod, én többé nem fogom csinálni...

2013. máj. 27. 14:43
 5/5 anonim válasza:
Ugye tudod hogy ezután adót kell fizetned ?
2013. máj. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!