Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Munkáért szex. Gáz?

Munkáért szex. Gáz?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok Egy kisebb településen élek a várostól 8 kilométerre, még a szüleimnél.

Jelentkeztem bolti eladói munkára és a tulaj azt mondta hogy az élelmiszerüzletébe nem de az egyik szolárium stúdiójába felvenne. Kijelentette kerek-perec hogy heti 3-4 szex a munkahely ára . Cserébe könnyű tiszta munka minimálbérét de ő ezt kiegészítené 150.000ft nettóra.

Azt hozzá kell tennem hogy nem ronda öreg kövér férfi. 32éves átlagos jóképűnek mondható. De mindképp sármos pasi.

Egy szórakozóhelyen ha elkérte volna a telefonszámom megadtam volna neki.

Még a legjobb barátnőmnek se mondtam el nagyon szégyenlem hogy csak így tudok munkát találni. De nagyon kell a munkahely. És attól is nagyon félek hogy kiderülne ez az egész!

Ti mit tennének a helyemben ?

DE lehet hogy nem is várok igazán válaszokat, csak ki akartam mondani magamból mert legbelül már eldöntöttem hogy elvállalom.


2013. máj. 27. 17:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%

Hát valahol el kell kezdeni. Nem lehet egyből Dubaiban a sejkeknél. Itt elkezded a végén olyan ügyes kis prosti lesz belőled, hogy milliókat is megkereshetsz havonta.

(Erkölcsi része meg mit foglalkoztat?! Magyar nők úgyis európa legnagyobb *urvái.)

2013. máj. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%

Tudod mit gondolok? R-el kezdődik és ibanc a vége.

Egyébként meg hogy gondolod, nem fog kiderülni? Miből gondolod, hogy kapsz bármit is s minimálbéren felül? Majd jól bepereled ha nem, mi?

Arról az apróságról nem is szólva, hogy szerinted hányadik vagy, akivel ezt eljátssza? Idén? 3-4 szex, az önbecsülésed, és egy havi munkád 150 000-ért cserébe. Merthogy tovább úgysem kellenél, ha egyáltalán bírád.

Sok sikert!

2013. máj. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
32%

24 évesen azt hittem már több esze van a nőknek.

Én is kis faluban lakok de 4 hónap alatt már 9 helyen dolgoztam a környéken, szóval nekem aztán senki ne mondja hogy nincs munka. Aki akar az talál normálisat, ha megy és keres, nem a gép előtt hanem felemeli a seggét és érdeklődik mindenhol. Persze ha neked célod hogy ilyen olcsó krva legyél akkor legyél az, te dolgod.

2013. máj. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%

Utólag minden ribi ügyesen megideologizálja, hogy ő miért is nem ribi. "fiatal voltam, kellett a pénz"

Szóval a kérdező sosem lesz ribi, az önbecsapás eszközeinek tárháza kifogyhatatlan.

2013. máj. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem kamu az egész. (Főleg a kérdés) Vagy nagyon buta a kérdező.


Heti 4 "akció" ha hivatásos lenne (15000 számolva alkalmanként) az heti 60000 lenne, egy hónapban meg 240 000. Most akkor Mondjuk keresne min. 80 000 -at a munkával, és 12-16 "akcióval" meg kiegészítené. Egy "együttlét így 5000 Ft lenne.

Csak a munkáért kéne kapni 150 000 -et, nem így.


Nagyon "okos" vagy, b.szki!!!!!

2013. máj. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
95%
Ez a prostitúció egyik válfaja
2013. máj. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Ha nem jön be a munka, azzal a tapasztalattal már kiállhatsz a főútra. Simán megkeresheted a dupláját csak egy szál bikinibe kell flangálj az út szélén. Ne aggódj, nem fog kiderülni, csak az egész falu tudni fogja :D. De ha jó csaj vagy simán kapod már az ajánlatokat. Félóra 10 ezer, egy óra 16ezer.
2013. máj. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Nem beszélve arról, hogy utána a probahét után találna másik balekot. Aztán meg beperelheted, és még fel is jelent becsületsértésért.
2013. máj. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Az azért sokat elmond az erkölcsi szinvonaladról, hogy még gondolkozol ezen az ajánlaton. (És még csodálkoznak a nők, hogy ri...cnak tartják őket.)
2013. máj. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez elég gáz. Értem én, hogy kell a munka, na de milyen áron. Önbecsülésed nincs? Ezzel az erővel inkább vállalnál rendesen erotikus munkát, sok vállfaja van, és azzal még jobban is keresnél, mint így, hogy heti 40 órát ledolgozol, és még heti 3-4-szer szexszelsz is csak 150-ért.

Na meg az sem biztos, hogy fizet annyit. Lehet, hogy egy hónapig kiéli magát veled, szépen odaadja a minimálbéres fizetésed, aztán szevasz.

Szóval döntsd el, hogy ribanc akarsz lenni, vagy sem. Mert előbbi esetben legalább akkor csináld úgy, hogy tényleg jól járj vele.

2013. máj. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!