Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lógni a munkahel...

Hogyan tudnék lógni a munkahelyemről? Pár napot, max eg hetet?

Figyelt kérdés

Gyárban dolgozom szallag mellett, és már a tököm telivan az egész társasággal. Most hogy jön a nyár szereztnék pihenni, de a szabadságaimal a cég rendelkezik.

Már pár éve itt dolgozom, egyszer még régebben megpróbáltam lefizetni a háziorvost, de az mosolyogva visszauttasitott.

Tudom, hogy inkább örülnöm kellene, hogy van munkám, és nem ilyenen törni a fejem, de ezt az áldatlan állpotot, túlórákkal megfüszerezve elviselni nehéz. Nem akarok rendszert csinálni belőle.

22f


2013. máj. 27. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress olyan háziorvost aki zokszó nélkül kiír táppénzre. Enyém olyan.
2013. máj. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen otthon maradsz, nem mész be. Legrosszabb (vagy legjobb?) esetben kivágnak, és végleg szabin lehetsz. Mellesleg nincs az a pénz, amiért olyan cégnél dolgoznék, ahol "rendelkeznek a szabadságaimmal". Azt a vacak huszonakárhány napot már hadd döntsem el én, mikor akarom kivenni!
2013. máj. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
7 napról még most is a munkavállaló rendelkezik. 15 nappal előtte szólni kell, hogy hétfőtől-péntekig nem jövök, kész. Kötelesek kiadni.
2013. máj. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!