Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek aranyba vagy...

Balazskaaa14 kérdése:

Szerintetek aranyba vagy ezüstbe fektessek vagy egyikbe se?

Figyelt kérdés

2013. máj. 27. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

3. válasz nyert.

Arany árfolyama: [link]

2013. máj. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Arany a legjobb befektetés manapság.
2013. máj. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az arany aztan nagyon jo befektetes manapsag... :D :D :D

Gratulalni tudok az osszes idiotanak akik milliokat tomtek bele....

Semmi gond, hogy idorol idore uj arany lelohelyek bukkanak fel ugye? Aztan azzal se foglalkozik senki sem hogy az arany mindig a dollarral van osszefuggesbe ugye???

Aki aranyra tukmal az csak is valami MLMarany szolga!!

2013. máj. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Es ez a grafikon amit linkeltel picit csaloka mert az elmult 1evben kb 25-30% vesztett az arany az ertekebol szoval aki az elmult 3evben vett aranyat az most ragja a kefet rendessen :)))
2013. máj. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyok MLMarany szolga, de én is azt tudom javasolni. 1 Lot arany pozíció nyitásához 1000 dollár kell míg 1 Lot ezüsthöz 2000 dollár. Nyilván igaz, hogy az arany veszített az értékéből, mert fel volt értékelve. Az árfolyam kereskedésnek meg van az előnye és a hátránya. Előnye, hogy értékcsökkenéskor is tudsz pénzt csinálni az instrumentumból. Hátránya a tőkeáttételben van, de stop-loss megbízással a kockázatot csökkenteni tudod. Ám azt tudom mondani, hogy ehhez hozzáértő kell és keress fel pár céget amik ezzel foglalkoznak. Fizikai terméket nem ajánlom, ahhoz elég nagy pénzmennyiség kell és akkor sem éri meg, csak ha hosszú távon gondolkodsz (ez alatt minimum 5 évet értek). Összeségében: az arany (ezüst) jó befektetési forma, online termékkel lehet pénzt nyerni és veszíteni, és az online termékkel rövid ideig is forgathatod a pénzed (elég 1-2 év is, akár kevesebb).

Ha komolyan átgondoltad akkor sok sikert kívánok hozzá.

2013. máj. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az hogy befektetni az azt jelenti hogy veszel fizikalissan valamit nem pedig tozsdezik valaki. Nem bantani akarlak de meseld el nekem legyszives hol lehet 1lot (100 egyseg) aranyat venni tokeattet nelkul 1000dollart????? Mert ez nagyon erdekelne... Szerintem neked inkabb csak elmeleti tudasod van!
2013. máj. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Gyerekek minek vitáztok 1 kamu kérdés felett!

Heti szinten 1-2 alkalommal van ez a kérdés, 2 lehetőség van vagy 1 bugyuta ember kérdezi vagy gépi kérdés...

2013. máj. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
tudod ki a bugyuta!
2013. máj. 29. 21:49
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem bugyuta a kérdés és az utánam következő kérdésre a válasz => természetes a gondolatmeneted. az egyik kereskedés a másik hosszabb távú befektetés (fizikai termék). Kereskedni 1:100 hoz tőkeáttétellel lehet. 1000 dollár letétet kérnek egy pozíció megnyitásához (1 lot, 100uncia arany megvásárlását vagy eladását teszi lehetővé tőkeáttétellel) ez persze nem azt jelenti, hogy menni kell és nyitni egy számlát egy brókercégnél 1000 dollárral. Minimum 10.000 dollárt javasolok ahhoz, hogy valaki csak arannyal kereskedjen (természetesen lehet más instrumentummal is) céget ahol dolgozom azt meg nem írhatom le ezért elküldöm privát üzenetbe.
2013. máj. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha mielőtt kiírsz valamit ne általánosíts! Van olyan broker cég ahol az 100 egység arany 1500dollárba kerül, aztán van ahol kb 380.000,-Ft magyar számla esetén de ez az 1000dollár nem reális. Amúgy meg én tudok olyan oldalt is ahol 100tőkeáttétel már 15 dollár is tudsz venni aranyat... Ennyit a "nagy" tudásodról ami reklám....
2013. máj. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!