Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek tapasztalatot...

Hogyan szerezzek tapasztalatot, ha csak tapasztaltakat keresnek?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok. Most munkát keresek a nyárra meg míg egyetemen leszek. Vannak érdekes állások például eladó, de tapasztalat híján nem vesznek fel. Viszont legtöbb helyen ez van, akkor még is hogy szerezzek tapasztalatot? Vagy akkor is megpróbáljam ha nincs tapasztalatom? Bele lehet így jönni?
2013. máj. 28. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg.Nagy f@szok a munkáltatók, sokszor csak szűrőnek, tesztnek adják meg ezeket a kritériumokat, de közben szívesen felveszik azt is, aki eltér ettől.
2013. máj. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem akarlak letörni de készülj fel rá. Ez vár rád egyetem után is, úgyhogy annyit tudok javasolni ne add fel, sőt 2. évfolyamtól, amikor már van némi tudás a fejedben akkor a saját szakmádban vagy azzal rokon szakmában próbálj meg keresgélni.


Tapasztalatot meg gyakornokoskodással is szerezhetsz.


Én viszont meg azért nem kellek mert majdnem 40 vagyok.

Jó mi? Üdvözlet a való világban!


Egyébként meg próbálkozz meg a diákmunka közvetítőket pl. mindiák, meló diák, stb.


Üsd be a gugliba, hogy diákmunka. Kidob egy raklappal és nem kell mindegyikhez gyakorlat. Nyáron pl. gyümölcsszedéssel lehet próbálkozni.

2013. máj. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Én viszont meg azért nem kellek mert majdnem 40 vagyok. "


Én is, meg túlképzett, túl jó a szakmai önéletrajzom - azokra a pozíciókra ami megfelelő lenne (pont az a szint szakmailag) arra felveszik a fiatalt 2-5 éves tapasztalattal fele annyiért, az olyan munkákra, ami meg szakmailag nem lenne nagy kihívás de tudnám csinálni, arra meg túlképzett vagyok, túl sok a tapasztalatom - szintén a fiatalabb olcsóbban megcsinálja.

2013. máj. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!