Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol tudom legolcsóbban megolda...

Hol tudom legolcsóbban megoldani a heti/havi bevásárlásokat?

Figyelt kérdés
Bocsi, nem pont ide illik, de megfelelő kategóriát nem találtam és itt úgyis sok az anyuka, akinek oda kell figyelnie a kiadásokra... Szóval a közelben van Tesco, Lidl, Kaufland és Billa. Picit messzebb CBA, Penny és Spar. (Nem Mo. élek, lehet valamelyik nincs is nálatok?!) Melyikek ezek közül a legolcsóbbak átlagban? Hogyan jövök ki jobban, ha az akciókat figyelem és mindent különböző helyeken szerzek be vagy ha csak 1-2 helyre járok és mindent ott veszek meg akciótól függetlenül? A saját márkás termékek hol jobbak? Pelusok? 2 felnőt + egy 2 éves
2013. máj. 29. 13:50
 1/3 anonim válasza:
A Penny a legolcsóbb ezek közül átlagban (bár a Billát és a Kauflandet nem ismerem). Jó áraik vannak, a saját márkás termékeik is jók, bár én pelusukat nem ismerem, de rengetegen dicsérik, sógornőm évek óta veszi azt, és meg van elégedve vele
2013. máj. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mifelénk a Penny az egyik legdrágább létező bót'...


Ilyen nagyáruházakból nálunk összességében az Auchan a legolcsóbb.


De ha van időd körbejárni a környéket akkor minden terméket meg tudsz venni itt-ott olcsóbban (hipermarketek, piac, stb...). Csak nekem pl. nincs időm 3-4 boltba járni vásárolni.

2013. máj. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én mindig a Pennyben vásárolok, szerintem is jók a saját márkás termékeik. Auchan azért drága, mert ott vagy Auchan márka, ami nem valami jó, vagy világmárka van, ami ugye drága. Én a Pennyt vagy még esetleg a Tescot ajánlom.
2013. máj. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!