Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek egy ilyen kijelent...

Szerintetek egy ilyen kijelentéssel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Egy nem olcsó cuccot szeretnék rendelni egy cégtől, több százezer ft értékben.

És ezt írta:

"Viszont törésre felelősséget nem tudunk vállalni, ahogy a fuvarozócég sem."

Ami azt jelenti, hogy ha a fuvarozó cég úgy szállítja ki a csomagot, mint Ace Ventura (vagyis dobálva, aki még nem látta a filmet) akkor nézhetem a többszázezres értékű, használhatatlan összetört cuccomat.



2013. máj. 29. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:

biztosítást kell rá kötni és fizet a biztosító, mert nem a te hibádból történt.


az nem semmi én meg a Fundában gyűjtök és van lehetőség biztosítani, hogy biztos megkapjam évek múlva...nah ez is mi

2013. máj. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A, elmész érte személyesen


B, keresel valakit a közelében ki átveszi a nevedben és megoldjátok egymás közt a szállítást


C, keresel egy megbízható fuvarost/futárt aki biztosít ilyet. ( A legtöbb futárszolgálatnál van biztosítás)

2013. máj. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megmondod nekik, hogy köszönöd szépen, de akkor keressenek más palimadarat. Te meg keress egy másik céget, és attól rendeld meg.
2013. máj. 30. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Persze megoldást én is tudok, nem arról van szó, csak ez a hozzáállás. A cégnek nem az az érdeke, hogy vásároljak? A biztosítás az egyik legnagyobb lehúzás, amit kitalált az ember önmaga ellen.

Ez kb. úgy hangzik a futárcégtől, hogy "ha fizetsz még, akkor vigyázok a csomagodra, ha nem akarsz többet fizetni, mint maga a futárkodás díja.. nos, akkor a csomagod valamilyen úton módon majd megérkezik... lehet nem egyben"...

Na mind1, undorító ez az egész.

Azért köszönöm.

2013. máj. 30. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!